Sponsorlu Bağlantılar

0x8004230f geri yükleme ( backup ) hatası nasıl çözülür?

789 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar sorunların başında mavi ekran hataları, dll sorunları ve sürücü sorunları nedeniyle birlikte gelişmektedir. bunların dışında gelişen hatalar güncelleme sorunları ve sistem dosyaları eksik ve zarar görmesi nedeniyle oluşan problemler olarak söyleyebiliriz.

Bu konumuzda 0x8004230f hatası, 0x8004230f sorunu nasıl çözülür? bununla ilgili çözüm yolu vermeye çalışacağız. 0x8004230f problemi sistem geri yükleme noktası oluştururken gelişen sorun olarak belirtebiliriz. Backup veya Sistem Restore özelliği çalışmıyor hata veriyor olması nedeniyle sıkıntı yaratabilmektedir. 

sistem geri yüklemesi sırasında aşağıdaki hata mesajı alınabilir, bizde bu sorun nasıl çözülür bunu anlatmaya çalışalım. 

The shadow copy provider had an unexpected error while trying to process the specified operation. (0x8004230F)

Aşağıdaki adımlar ile 0x8004230f hatası nasıl çözülür? bunu vermeye çalışacağız, aşağıdaki adımları teker teker deneyebilirsiniz. 

Bilgisayar’da son windows güncellemeleri geri kaldırmanızı öneriyorum, Windows Güncellemesi Nasıl Kaldırılır? bu konuyu ayrıca inceleyerek nasıl yapıldığını inceleyin.  Bununla birlikte yeni çözüm yolu olarak sizlere tekrar çözüm yolu hazırlanmaktadır. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın