Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Yardım // Destek // Şikayet Hattı

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp eski Yahoo çalışanlarından Biran Actor ve Jan Koum tarafından kurulmuş, anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp sonradan Facebook’a 19 milyar dolar civarında satışla el değiştirmiştir. Dünyaca kullanılan trend uygulamanın binlerce kullanıcı mevcuttur.

Whatsapp şuan kullanılan platform olarak ios, android, windows tabanlı cihazlarda kullanılmaktadır. Zaman zaman Whatsapp gelen güncellemeler, Whatsapp kullanılan cihazlara gelen güncellemeler ile sorunlar, hatalar meydana gelmektedir. Bununla birlikte size gelen spam mesajlar nedeniyle şikayetler başta olmak üzere yardım , destek ve nasıl şikayet edilir bu konularda elimizden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışacağız.

Whatsapp Destek Hattı ;

whatsapp yardım merkezi , whatsapp şikayet hattı konumda olmama gibi bir durum söz konusu değildir, fakat sizlere nasıl destek olabiliriz, yol gösterebiliriz bununla ilgili yorumlar bölümüne bırakacağınız sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Eğer sorunlar ile karşılaşırsanız ilk önce yapmanız gereken şey ilk önce whatsapp iletişim hattından yararlanmak olacaktır, Whatsapp support bunun için “help@support.whatsapp.com” adresine mail atmanız olacaktır. Gizlilik politikaları hakkında bilgi almak isterseniz “https://www.whatsapp.com/contact/?subject=privacy” adresi üzerinden destek , yardım alabileceğiniz adrestir.  Şayet buradan sonuç elde edemeyecek olursanız bilgi ve tecrübelerimiz ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. 

Bunun için Whatsapp sorunları yaşıyorsanız yorumlar bölümüne veya soru & cevap sayfamıza sorularınızı gönderebilirsiniz, iş yoğunluğu nedeniyle hemen cevap alamayabilirsiniz fakat geri dönüşümüz olacaktır. Whatsapp ihbar hattı veya müşteri temsilciliği gibi herhangi bir 444 ile 0850 ile başlayan telefon numarasının olmadığını belirtelim. Bu nedenle şikayetler devamlı iletişim kanalları mail yada form doldurmak ile yapılmaktadır.

Whatsapp Yardım Hattı ;

whatsapp yardım, whatsapp destek , whatsapp iletişim, whatsapp ihbar, whatsapp telefon numarası, whatsapp sorunları, whatsapp destek hattı, whatsapp yardım hattı, whatsapp telefon ihbar, whatsapp problemleri, whatsapp error, whatsapp hataları, whatsapp uygulama

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

WhatsApp Yardım // Destek // Şikayet Hattı (34 Yorum)

Yorum Yaz

 1. benim ilginç bir sorum olacak , whatsapp durum görünmüyor, benim paylaştığım durum hikayesi arkadaşlarım görebiliyor fakat bende görünmüyor ve hikayeden silemiyorum bununla ilgili çözüm yolu var mıdır?

  • çok fazla talep ettiyseniz beklemek zorundasınız ulusal kodlama sistemine göre numaranızı girmeniz gerekecektir mesela +905321234567 gibi

  • merhaba melek hanım, whatsapp herhangi iletişim numarası şikayetleriniz ve sorunlarınız için kullanmak sureti ile bir numarası yoktur, sadece geri bildirimlerinizi form doldurarak yapabilirsiniz.

 2. whatsapp konum hatası çıkıyor, gönderdiğim konumda sapma var 2 veya 3 km farklı mesafe çıkıyor.

 3. Merhaba,
  Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Dün telefonumu iCloud üzerinden yedekledim.. Ayrıca whatsapp üzerinden yedekleme aldım ki çok uzun sürdü. Son yedekleme bugün 03:23 yazıyordu. Sonra telefonumu tekrar kurulumunu yaptım. Ama whatsapp açmak istediğimde ekranda yedekleme görünmüyor yazıyor. Hala kurmadım whatsapp o ekranda bekliyor. Çözüm bulmaya çalışıyorum..

  • Whatsapp kaldırıp yeniden kurulumda soruyor, yedeği yüklemek ister misiniz diye bunu denediniz mi

 4. Merhabalar bugün whatsapp kullanımıniz yasaklandı gibi bir mesaj geldi ve whatsapp kullanamiyorum su an ne yapmam gerekiyor?

  • Ban yemiş olabilirsiniz. Bir kaç gün bekleyiniz eğer açılmaz ise “support@whatsapp.com” adresine giriş sorunu için bir mail atmanızı tavsiye ediyorum.

  • merhabalar, siper suçlar ile ilgili şikayetlerinizi “siber.pol.tr” adresi üzerinden bildirebilirsiniz.

 5. hattımı kırdım watsap heasabımı silmeyi unuttum hatıı kapattıktan sonra hesabım acıkkalırmı yada mesajlar silinmez mi? yardım lütfen

 6. bildirimler zamanında gelmiyor, anlık bildirimleri alamıyorum, 2 veya 3 saat önceden sohbetler yeni düşüyor bunları uygulamaya girince görebiliyorum bu sorunu nasıl çözerim yardımınızı bekliyorum.

  • yeni bir güncellemenin gelmesini bekleyiniz son zamanlarda sık sık bu tür hatalar, sorunlar yaşanmaktadır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın