Sponsorlu Bağlantılar

whatsapp web kullanım sorunu

1.049 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda whatsapp web kullanımında yaşanan sorunlar ve bununla ilgili çözüm yollarını anlatmaya çalışacağız. Bildiğimiz gibi web.whatsapp.com adresi üzerinden giriş yapıldığında çıkan QR Barkod kodu, yine telefonda Ayarlar > WhatsApp Web/Masaüstü üzerinden kodu okutulduğunda bilgisayar üzerinden WhatsApp kullanmaya başlayabilirsiniz.

WhatsApp Web sorununda , aynı wi-fi bağlantısı sorununda aynı İnternet bağlantısına girmeden kullanılamıyor? Bu tür hatalar, sorunlar nasıl çözülür? Bununla ilgili elimizden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışacağız.

WhatsApp Destek Hattı üzerinden gelen sorulara cevap vermeye çalıştığımız blog sayfamızda sizin de sorularınız olursa tarafımıza gönderebilirsiniz.

Web.WhatsApp bağlantı sorunu’nda normal olarak mobil İnternet üzerinden telefonla bağlantı yapıyorsunuz, masaüstü İnternet bağlantısı farklı bağlantılar üzerinden kullanılmaktadır. Eğer ayrı İnternet bağlantısından bağlanamıyor iseniz sunucu hataları kaynaklıdır.

Bu nedenle İnternet bağlantısının güçlü ve sabit olması gerekmektedir. İnternet bağlantısının güçlü olduğundan emin olunuz, akıllı telefonlarda ( ios, android ) kullanılan whatsapp uygulamasının son sürümünün yüklü olduğundan emin olunuz.

Kullandığınız internet network ağı , whatsapp web kısıtlayacak şekilde ayarlanmış olabilir adsl modem veya güvenlik duvarından izin vermeniz gerekecektir.

Antivirüs programları bu kısıtlamayı yapabilir. Bunun için virüs yazılımları üzerinden bu uygulamaya izin vermeniz gerekecektir.

WhatsApp Web sorunu, kuvvetli muhtemelen bu şekilde düzelecektir. Whatsapp web kullanımında aktif olan tarayıcıları uygulama üzerinde görebilirsiniz, normal olarak telefondan qr kodu okutup kullandığınız tarayıcılardan uygulama üzerinden çıkabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın