Sponsorlu Bağlantılar

.bin dosyası açma

1.041 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda .bin dosyası açma konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. İlk önce .bin uzantılı dosya nedir? .bin dosyası nerelerde kullanılır? ve .bin uzantılı dosya nasıl açılır? bununla ilgili sizlerden sık gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız.

.bin dosyası nedir?

Bin dosyası cd imaj dosyasıdır diyebiliriz. Windows veya bir başka kurulum cd / dvd içindeki dosyaları .bin uzantılı dosya olarak sıkıştırabilirsiniz. Sıkıştırılmış arşiv dosyası olarak adlandırılırlar. Cd / Dvd media ürünleri içinde dosyaları arşivleyerek tekrar bunu kullanacağımız programlar sayesinde cd veya dvd yakabiliriz.

.bin dosyası nerede kullanılır?

.bin uzantılı dosyalar genellikle arşiv dosyaları olduğu için dosyaları .bin uzantılı dosyalar şeklinde muhafaza edebilirsiniz. Arşive aldığınız bu dosyaları tekrar optik sürücüler sayesinde veya aracı programlar ile usb belleğe aktarabilirsiniz.

.bin uzantılı dosya nasıl açılır?

.bin dosya açma için kullanılacak programlar magiciso, deamon tools, poweriso yazılımlar kullanılarak .bin dosya açma işlemini yapabilirsiniz. Kullanılan bu programlar ile .bin dosyasını açabilirsiniz. Bununla ilgili olarak sorularınız varsa yorumlar bölümünden tarafımıza iletebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

.bin dosya açma, .bin dosyası nasıl açılır, .bin dosyası nasıl açılır, .bin uzantılı dosya açma, .bin uzantılı dosya nasıl açılır, .bin dosyalarını açma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın