Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Touch ID ve Face ID desteği

570 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda WhatsApp hakkında yeni gelişmelerden, özelliklerden bahseden Wabetainfo tarafından yeni gelecek bir özelliği duyurduğunu bizde buradan siz takipçilerimize duyuracağız.

Bu yeni gelecek özellikte WhatsApp Touch ID ve WhatsApp Face Id özelliğinin kullanıma yakın zamanda güncelleme ile kullanıma sunulacak olmasıdır.

Şuan hala beta çalışmasının yapıldığından bahseden ve yakın zamanda kullanılacak olmasında iddia da bulunan Wabetainfo bununla ilgili de nasıl kullanılır konusunda birde bu konuda bir görsel paylaşarak nasıl kullanılır bunu anlatmayı da ihmal etmemiş.

WHATSAPP TOUCH ID ÖZELLİĞİ

Ayarlar > Gizlilik> Dokunmatik Kimliği üzerinden aktif ederek Whatsapp Touch Id kullanımı yapılabilecektir.

Diğer yeni gelecek özelliklerden biride WhatsApp yüz tanıma özelliği olan WhatsApp Face ID özelliği hakkındadır. Bu özellik ise iPhone X, iPhone Xr, iPhone Xs, Xs Max için geleceği ve güvenlik için yeni bir özellik olarak bahsedilmektedir.

Eğer Touch ve Face Id yanlış girildiğinde iPhone şifresi devreye girecek güvenlik önlemi üst seviyelerde tutulacağı gelen açıklamalar arasındadır. İlk başlarda İOS işletim sistemi için ardından Android cihazlar için bu özellik kullanıma açılacaktır.

Tavsiye Yazı; WhatsApp yardım hattı

WhatsApp Touch ve Face Id özelliği kullanıma başlamasıyla bu özellik nasıl kullanılır? Bunu ilerleyen yazılarımız da sizlere detaylı olarak anlatmaya çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın