Sponsorlu Bağlantılar

Spotify otomatik video oynatmayı kapatma

450 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda spotify otomatik video oynatma kapatma konusunda sizlere bu konumuzda bilgi aktarmaya çalışacağız.

Oldukça popüler müzik platformu olan spotify de kendi kendine oynayan videoları kapatmak internetten tasarruf saklamak için en iyi yöntemdir. Bu nedenle sizde kendi cihazınızda Android veya IOS işletim sistemli iphone telefonunuzda kapatmayı istiyorsanız aşağıda vereceğimiz adımlarla kolaylıkla yapabilirsiniz.

SPOTİFY OTOMATİK VİDEO OYNATMA NASIL KAPATILIR?

Spotify video oynatma kapatmak internet kullanımından tasarruf ve aynı zamanda pil tasarrufu da sağlayacağı için devre dışı bırakabilirsiniz.

Aşağıda sizlere kullanıcıların farklı cihazlarda kullandığını düşünerek nasıl kapatılmış hemen adımlarla sizlere aktaracağız.

SPOTİFY OTOMATİK VİDEO OYNATMAYI KAPATMA İPHONE

  • Uygulama
  • Ayarlar ( sağ üst köşe )
  • Çalma
  • Canvas ( Şu anki parça için canvas’ları çal. Çok düşük veri ve pil harcamak için optimize edildi )

Yukarıda ayarı devre dışı bıraktıktan sonra iphone da spotify otomatik oynatmayı devre dışı bırakıp kapatabilirsiniz.

SPOTİFY OTOMATİK OYNATMALARI KAPATMA ANDROİD

Eğer Android telefon, tablet kullanıyorsanız veri tasarrufu sağlamak amaçlı olarak oynatmaları kapatma için;

  • Uygulama
  • Ayarlar
  • Canvas

Aynı iphone da olduğu gibi bu ayarları devre dışı bırakarak veri tasarrufu sağlayabilirsiniz. Uygulama üzerinde Spotify oynatmaları kapatma konusunda bu şekilde “canvas” ayarlarını sonlandırarak kapatabilirsiniz.

Spotify şarkılarını instagram da paylaşma

Spotify şarkıları whatsapp da paylaşma

Spotift otomatik video oynatmayı kapatmak konusunda sizlere destek vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı sorunlarınız, sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle iletişime gerek paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın