Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp sohbet geçmişi nasıl yedeklenir?

673 views
Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp bilmeyen yoktur herhalde,Whatsapp internet üzerinden ücretsiz olarak kısa mesajlaşma yapabileceğimiz,hatta sesli aramanında yapılacağı söylenen bir mobil uygulamadır. Whatsapp ile konum bildirimi yollanabilir,text mesaj atabilir yada etiketler yollayabilirsiniz.

Sevdiğiniz insanlar ile mesajlaşırken bu yazışmalarını yedekleye bilirsiniz. Whatsapp ile görüşme yaptığınız kişilerin sohbet geçmişlerini yedekleyerek , Whatsapp ile ilgili oluşacak sıkıntılarda yeniden yükledik den sonra bu görüşmelerinizi ( Resim,Medya Oynatıcı) Hariç bunları geri yükleyebilirsiniz.

Peki bunu Nasıl yapabiliriz ? İphone için Ayarlar > Sohbet ayarları > Sohbet Yedeği >  Bu adımları izlerken Otomatik Yedeklemeyi açarak yada Manuel olarak yapabiliriz. bu yedekleme işlemini İcoud üzerinden yedekleme işlemini yapma imkanı da bulunmaktadır. Artık Bundan sonra Whatsapp sohbet yedekler kaybolmayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın