Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Sohbeti dışa aktar

430 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Whatsapp sohbetini dışa aktarma konusunda bu işlemin nasıl yapılacağına dair bilgi vereceğiz. Konumuza başlamadan nedir, ne işe yarar konusunda bilgi vererek sonradan konumuza geçeceğiz.

Bu özellik WhatsApp yaptığınız sohbet görüşmelerini dışa aktararak yani export ederek diğer ortamlara aktarabilirsiniz. Bu örnek verecek olursak WhatsApp da yapılan görüşmelerini dışa aktarmak suretiyle kağıda dökebilir veya herhangi bir iletişim kanalıyla başka birine gönderebilir veya paylaşabilirsiniz.

Bunun için WhatsApp sohbeti dışa aktarmak bu iş için işe yaramakta olduğu için önemli bir özellik olarak kullanabilirsiniz. Şimdi gelelim WhatsApp konuşmalar dışa nasıl aktarılır? Aşağıda adımlarla sizde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

WHATSAPP SOHBET KONUŞMALARINI DIŞA AKTARMA

Uygulama üzerinden yapılan görüşmelerin yedeğini almak ve paylaşmak için aşağıda adımları takip ediniz.

  • Ayarlar
  • Sohbetler
  • Sohbet geçmişi
  • Sohbeti aktar

Burada sohbetleri dışa aktarırken içerisinde medya ürünleri resimleri de aktarabilir veya düz medya ürünleri de olmadan aktarabilirsiniz. Dışa aktaracağınız sohbet yedeğini Drive’a kaydet, Gmail, Bluetooth veya Whatsapp üzerinden bir başka kişiye medyasız veya medya dâhil ederek gönderebilirsiniz.

Yedekleme ürünü txt dosyası olarak karşı tarafa gönderebileceğiniz gibi bilgisayara indirerek mail yoluyla da başkasına atabilirsiniz.

Şuan için sohbeti aktar özelliği Android cihazlar için geçerli olduğu için Apple ürünlerinde İphone bu özellik güncellemeler ile kullanır hale gelecektir.

TAVSİYE VİDEO;

 

Böylelikle Whatsapp da bir başkasıyla yapılan sohbetlerin yedeğini alarak bunu arşivinizde tutabilir ve gerektiğinde paylaşabilirsiniz.

Konumuz hakkında sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle sorunlarınızı paylaşabilir veya diğer whatsapp da yaşanan sorunlarınız, aldığınız hataları Whatsapp yardım destek hattı sayfamızdan bize iletebilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın