Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp alışveriş özelliği nedir

42 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca ünlü popüler anlık mesajlaşma uygulamasında yeni bir güncelleme ile “alışveriş butonu” özelliğini kullanıma sunacak olması küçük işletmeler için heyecan yarattı.

Bu özellik ile kolaylıkla uygulama üzerinden, pratik bir şekilde alışveriş yapılması planlanmaktadır. Önemli olan bu güncelleme ile ilerleyen günlerde eş zamanlı tüm kullanıcılara sunulacaktır.

Whatsapp alışveriş güncellemesi ile neler planlanmaktadır. Bununla ilgili olarak detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Yakın zamanda güncelleme ile tüm kullanıcılara açılacak bu özellik ile uygulamayı kullanarak alış veriş yapılabilecektir.

İşletmelere uygulama üzerinden ürünler hakkında detaylı bilgiler sunularak merak ettikleri bilgileri edinebilecek, işletmeler yeni ürünler ekleyebilecek kullanıcılar ise bu ürünleri kolaylıkla alışveriş yaparak sahip olabilecektir.

Küçük işletme sahipleri belirli ücretler ödeyerek bu özellik üzerinden ürünlerini teşhir ederek satabilecektir. Tam detaylarını paylaşmayan WhatsApp ekibi ilerleyen günlerde gelecek güncellemeler ile bilgileri detaylı olarak paylaşacaklar.

WhatsApp Yardım ve Destek Hattı

Bu özelliğin ne kadar başarılı olduğu kullanıcıların tepkisi ile ölçülecektir. İlerleyen günlerde Apple Store ve Google Store mağazalarından uygulama güncellemelerini takip ederek WhatsApp alışveriş özelliğini kullanımı takip edebilirler.

Bizde yeni detayların gelmesiyle birlikte WhatsApp üzerinden alışveriş nasıl yapılır bunu sizlerle paylaşacağız. Bunun için e-posta üyeliği olarak güncel konulardan haberdar olabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın