Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Numara Gizleme

16.312 views
Sponsorlu Bağlantılar

Anlık mesajlaşma uygulamalarından olan ve her telefonda olmazsa olmaz uygulamalardan WhatsApp artık tanımayan yok günlük hayatımızın neredeyse bir parçası olan uygulamada mesaj, canlı video arama, dosya yollama, durum paylaşımı ve bir çok özelliği ile artık en çok kullanılan tren uygulamalar arasındadır.

WhatsApp telefon numarası üzerinden kayıt olarak telefon rehberinizdeki kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Telefon numarası demişken WhatsApp uygulaması içinde telefon numarasını gizleme imkanı var mı?

Telefon numarasını diğer kullanıcılardan sağlamak, gizlemek mümkün müdür? Bu tür sorular siz değerli takipçilerimiz’den sık sık gelmektedir. Bizde bu konumuzda WhatsApp numara gizleme konusunda elimizden geldiği kadarıyla bildiklerimizi aktaracağız.

Whatsapp numarasını gizlemek mümkün mü?

Whatsapp çalışma mantığı olarak, telefon numaranızla kayıt olup, telefon numaranıza gelecek doğrulama kodu ile kayıt olarak, rehberinizde olan kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon numaranızı gizlemek için ne yapabilir? Bunun için uygulama içinde bulunan telefon “NUMARA DEĞİŞTİR” ile geçici telefon numarası ile değiştirmek suretiyle gerçek telefon numarasını saklayabilirsiniz.

Daha öncesi konularımızda whatsapp için sahte telefon numaraları konumuzu okuyarak edinebileceği bir numara ile uygulama içinde numara değiştir kısmından yeni bir numara eklemek suretiyle eski kullanıcılarıyla mesajlaşmaya devam edebilir.

Bu şekilde whatsapp numara saklama, numara gizleme işlemini denemiş olacaksınız. Bu konuyla alakalı olarak numara gizleme nasıl yapılır? Konusunda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından veya diğer tüm sorularınız için soru & cevap saymasını kullanarak soruları gönderebilirsiniz.

İLGİLİ ARAMALAR ;

whatsapp numara gizleme
whatsapp numara gizlemek
whatsapp numarasını gizleme
whatsapp numara gizleyerek mesaj atma
whatsapp grup numara gizleme
whatsapp aramasında numara gizleme
whatsapp grubu numara gizleme
whatsapp plus numara gizleme
whatsapp da numarayı gizleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

WhatsApp Numara Gizleme (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Benim twlefonumun numarası değişti ve yeni numarayı girdik watsapta benim numaramı herkes görmemesini istiyorum ne yapmalıyım önceki tel numaramın üstüne yeni numara geldi ama eski numaramın gözükmesini istiyorum bana herkes ulaşmasın

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın