Sponsorlu Bağlantılar

whatsapp için sahte telefon numarası

37.888 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda dünyaca ünlü popüler, trend mobil uygulamalardan biri olan ve anlık mesajlaşma uygulamasından Whatsapp sahte numara ile kullanma konusunda sizlere ipuçları vermeye çalışacağız. Bu işleme başlamadan önce biraz WhatsApp üzerine bilgi vermeye çalışacağız.

Anlık sohbet, mesajlaşma uygulaması WhatsApp’da çalışması için mobil telefonlarda ve bir telefon numarasının olması gerekmektedir. web.whatsapp.com saten bilgisayar da web tarayıcılarda çalışması için mobil telefon dan izin vermek gerekmektedir. WhatsApp sim kart olmadan çalışmamaktadır.

Tabi sim kart içinde üzerinize yada bir başkasının adına kayıtlı bir telefon numarası olması gerekiyor ki telefona kurduğunuz uygulamayı çalıştırmak için bu sim karta , gsm operatörleri üzerinden onay mesajı gelmesi ve bu kodu doğrulamak üzerine çalışmaktadır.

Peki telefon numarası olmadan çalışır mı? Maalesef telefon numarası olmadan çalışmamaktadır. Bunun yerine acaba whatsapp sahte numara ile çalışır mı? Bunun için WhatsApp telefon numarası ile doğrulama yapacağı ve bu numaraya bir doğrulama kodu göndereceği için çalışması gereken bir telefon no gerekmektedir.

Sahte telefon numarası ile WhatsApp Kullanma ;

gerçek bir telefon numarası olmadan WhatsApp çalıştırmak için sizlere daha önceden bir konu hazırlamıştım. Geçici telefon numarası alarak WhatsApp’da bir doğrulama yapabilirsiniz.!

Sahte Telefon Numarası Alma 

Yukarıda konumuzda sahte numara nasıl alınır? bunu anlatma çalıştık, bu sayfadan detaylı olarak anlatım yapılmaktadır. 

Sahte telefon numarası WhatsApp doğrulaması yaparak kullanma olanı sunmaktadır. Bunu sizde deneyebilirsiniz. Sahte telefon numarası doğrulama yaptığınız suretle sıkıntı yok.

 Diğer bir sahte numara ile Whatsapp kullanma için Android telefonlar için Talk2 uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinden alacağınız telefon numarası ile Whatsapp tanımlama yaparak WhatsApp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Buradan alacağınız fake numara ile artık Whatsapp sahte numara alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Şimdi bu Talk2 uygulasının adresi olarak “https://play.google.com/store/apps/details?id=com.voyagerinnovation.talk2&hl=tr” üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri ;

whatsapp sahte numara alma , whatsapp sahte numarayla kullanma, whatsapp fake numara 2018, whatsapp sahte numara almak, whatsapp sanal numara alma, whatsapp için sanal numara

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

whatsapp için sahte telefon numarası (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ücretsiz servislerde 30 kere deneyip 1 tane numara zor alıyorsun. Türkiye de 50 kuruş ile 2 TL arasında bu işi çok güzel yapan siteler var.

  2. İyi günler Adem Bey. WhatsApp sanal numara çok fazla aldığımdan tecrübelerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Öncelikle uzun süre kullanmak istiyorsanız aşağıdaki 3 kurala uymanız gerekmekte.
    1-Toplu spam mesaj göndermeyin
    2-Grup kurmayın(Gruplara Üye Olabilirsiniz)
    3-Silmeyin
    Sanal Numaralarla ilgili edindiğim bir diğer ise tecrübe son 6 aydır ücretsiz sanal numara veren yerlerin artık çalışmadığı maalesef, ne ücretsiz dağıtım yapan siteler ne de text2now gibi uygulamalar artık çalışmıyor. Türkiye’de 3 tane hem fiyatı ekonomik (örneğin 2 TL) hem de çok hızlı numara doğrulama sitesi var. ( site isimleri tarafımızdan reklam amaçlı olarak kaldırılmıştır. )

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın