Sponsorlu Bağlantılar

Uber hesabı nasıl silinir?

613 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda uber hesap silme konusunda sizlere bilgiler vermeye çalışacağız. Amerikan uluslararası ulaşım şebekesi olarak bahsedilmekte olan UBER ülkemizde de ismini son zamanlarda sıklıkla duymaktasınız.

Haberlerde sık sık konu olan ve İstanbul’da yaygın olarak uygulama üzerinden çağrılan araçlarla taşımacılık yapan bu hizmet 01.06.2018 tarihinde Cumhurbaşkanımızın açıklamasıyla UBER işi bitti diyerek artık sonlanacak gibi görünmektedir.

Bizimde bu konumuzda uber aboneliği nasıl silinir konusunda işin bu yönüyle ilgilendiğimiz için bizde uber hesap kapatma ile ilgili konumuzu anlatacağız.

Uber hizmetinden yararlanmak için adınızı soyadınızı, telefon numaranız ve e-posta adresiniz ile kayıt oluşturmaktasınız. Bu bilgileri girdikten sonra uber hesabını aktifleştirerek, kayıt oluyorsunuz.

Peki uber abonelik iptal etmek için hangi yollara başvurulur? Bunun için hemen konu anlatımı için aşağıdaki adımlara geçelim.

UBER HESABINI SİLME

Oluşturduğunuz hesabı silmek için “https://help.uber.com/h/24010fe7-7a67-4ee5-9938-c734000b144a” adresi üzerinden hesap silme klavuzu takip edebilirsiniz.

Bu adres üzerinden kullanıcı bilgilerinizi “Yardım Almak için oturum açın” butonu kullanarak hesabınızı kapatmak için takip edebilirsiniz.

Burada uber hesabını silmek için size biraz süre tanımaktadır. 4 haftadan daha kısa olmak sureyle tekrar geri aktif edebilmek için bir süre vermektedir. Hemen kapatılmayacak olan bu hesabınızı olası pişmanlık, caymalar göz önünde tutarak bekleyecek bu süreden sonra hesabınız kalıcı olarak silinecek ve geri alamayacaksınız. Böylece uber hesabını kalıcı silme için bu yöntemle hesabınız kapatılacaktır.

Yukarıda işlemlerle uber hesabını kapatarak artık bu hizmetten yararlanamayacaksınız. Bu konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın