Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp’da Konum Nasıl Atılır?

18 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyada en çok kullanılan popüler anlık mesaj , video , ses ve görüntülü arama uygulaması olan Whatsapp app uygulamasında konum nasıl gönderilir üzerine bilgi aktarmaya çalışacağım. Daha önceki konumuzda Sahte Konum Nasıl Atılır? bununla ilgili bilgi vermiştik şimdi ise whatsapp’da kişilere bulunduğunuz adres bilgileri karşıdaki kişiye göndererek adres tarifi üzerinden navigasyon yöntemi ile kolaylıkla bulabilmektedir. 

whatsapp konum gönderme için aşağıdaki adımları takip ederek kolaylıkla yapabilirsiniz.

  • whatsapp konum atmak için kişinin sohbeti açınız.

whatsapp-konum-atma-nasil-yapilir

Kamera , Fotoğraf ve Video Galerisi , Belge , Konum , Kişi gönderimi için bir pencere açılacaktır. Bu pencerede Konum yazan yere bir kere dokunuyoruz.

whatsapp-media-dosya-konum-belge-gonderme

konum atmak için dokunduğunuzda bulunduğunuz lokal adres , yerler gelecektir. Bulunduğunuz adresi göndermek için “konumunuzu gönderin” yazan yere bir kere dokunun böylece iğneli olarak güncel adresiniz gönderilecektir. Whatsapp konum gönderimi gerçekleşmiş olacaktır. 

Arama Tags ;

whatsapp konum gönderme nasıl yapılır , whatsapp konum atma , whatsapp konum yollama , whatsappdan adres gönderme , adres bilgileri nasıl gönderilir , konum atma, konum gönder

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın