Whatsapp Sahte Konum Nasıl Gönderilir?

36.236 views
Sponsorlu Bağlantılar

Eğer sizde bir Whatsapp kullanıcısı iseniz zaman zaman konum bilgisi gönderme ihtiyacı duymuşsunuzdur. Konum bilgisi göndererek karşıdaki kişiye bir adres tarifi verebilir veya sizin nerede olduğunuzu karşı tarafa bilgi olarak verebilirsiniz. Android ve İOS tabanlı İphone cihazlarda kullandığınız Whatsapp’da bununla birlikte yer bildirim yani konum bilgilerini sahte konum olarak’da gönderme imkanı vardır.

Sahte Konum Paylaşma nasıl yapılır?

bununla ilgili olarak vereceğim ipuçlarını uygulayarak yapabilirsiniz. ilk önce sahte konum göndereceğiniz kişinin sohbet bölümüne giriyoruz bunu normal mesajlaşmada yaptığımız gibi açıyoruz.

Mesajlar bölümüne giriyorum ve Konum Paylaş Bölümünü açıyoruz. Burada açılan pencerede kendi bulunduğunuz yeri mavi işaret ile görüyorsunuz.

whatsapp sahte konum

 

Arama kısmına nerede sahte konum bildirimi yapacaksanız adresi yazıyoruz ve aratıyoruz. Bir mahalle , sokak , alış veriş merkezi , tarihi yer , cami , müze , spor salonu gibi direk isimleri yazarak aratın bulduğunuzda adres kısmında gelen yere dokunduğunuzda sahte konum bilgisi göndermiş oluyorsunuz.

Böylece karşıdaki kişiye fake yer bildirimi atmış oluyorsunuz , veya karşı tarafı bu adres için yönlendirmiş olarak bilgi sahibi yapmış oluyorsunuz.

Arama Tags & Etiket ;

sahte konum gönderme nasıl yapılır , whatsapp sahte konum paylaşımı , whatsapp sahte yer bildirimi , sahte yer konum paylaşımı , whatsapp sahte konum , whatsapp sahte konum atma ,  whatsapp sahte konum paylaşma , whatsapp fake konum , whatsapp da sahte konum , whatsapp’ta sahte konum , whatsapp’tan sahte konum

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Whatsapp Sahte Konum Nasıl Gönderilir? (7 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Sahte konum atma konusunda ulaşamadığım bir bilgi gelen konumun sahte olup olmadığını anlama yoludur.Bu konuda yardımcı olabilecek biri varmıdır? Teşekürler

  2. Ne yazikki anlasiliyor arkadaslar gercek konumu gonderince konumun altinda yerin ismi yazmiyor.yanlis konum olunca gonderdiginiz konumun altinda arama yaptigin yerin adi yaziyor.benim gibi bilen biri isi cozer.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın