Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp işletme için Onaylanmış Rozet Alma

6.232 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Bu konumuzda WhatsApp işletme hesapları için onaylanmış hesap, doğrulanmış hesaplar için rozet alma konusunda biraz bahsetmeye çalışacağız.

Son zamanlarda WhatsApp yeni getirdiği güncellemeler ile bir çok özelliği bünyesine katmaya çalışmıştı. Bu yeni özelliklerden biride yeşil onay rozet alma konusunda bu onaylı hesabın nasıl alınacağına dair bir çok soru gelmektedir.

İşletme sahipleri müşterileri ile iletişime geçtiklerinde daha güvenilir olmaları için şirket numaralarını WhatsApp üzerinden iletişim sağlamak amaçlı olarak yeni özelliği ile doğrulanmış hesaplara yeşil onay rozet işareti ile belirtmektedir.

WhatsApp Onaylı Hesap Alma

Şuan WhatsApp’da doğrulanmış hesaplara rozet verme pilot bölgelerde denendiği için verilmemektedir. Yani Türkiye lokasyonunda şuan alınamıyor.

Gerekli açıklamalar “https://faq.whatsapp.com/general/26000052?lang=tr”  adresi üzerinden detaylı olarak bahsedilmektedir.

WhatsApp Onaylı hesaplar için “WhatsApp işletme doğrulaması şu anda bir pilot programa katılan az sayıdaki işletme ile sınırlıdır.”

İlerleyen zamanlarda test aşamasından başarılı bir şekilde geçen bu özelliği kısım kısım kullanıma açılacaktır. Bazı firmalar satış tekniği olarak spam mesajlar yollamaktadır. Bu spam mesajları manuel olarak engellemek gerekebilir.

WhatsApp Spam Mesaj Nasıl Şikayet Edilir?

Yukarıda sizi rahatsız eden mesajları bu şekilde engellemek suretiyle reklam içerikli mesajları engelleyebilirsiniz. Bu konuda sorularınız için yorumlar ya da soru & cevap sayfamızı kullanarak WhatsApp ile ilgili soruları gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

WhatsApp işletme için Onaylanmış Rozet Alma (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. whatsapp işletme hesabı nasıl yapılıyor? şimdi vermedikleri kesinde ileride açılmanın bir süresi var mı?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın