Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp içinde sohbet ve grup’da mesaj arama

89 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Whatsapp da mesaj araması nasıl yapılır konusunda sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Uygulama içinde onlarca kişiyle mesajlaşma trafiği yaşayabilirsiniz. Bu trafik içinde içinden gerekli, lazım olan mesajları bulmak da ayrıca meziyetli görünebilir.

Fakat onlarca sohbet geçmişi arasında veya çok eski mesajların arasında size lazım olan mesajı Whatsapp uygulaması içinden aratarak bulabilirsiniz. Bizde bu mesaj araması nasıl yapılır konusunda sizlere bilgilendirme yapacağız.

WHATSAPPDA MESAJ ARAMASI YAPMA

Uygulamanın içinden arama yaparak gerekli mesajları bulabileceğinizi size konunun başında değinmiştik. Şimdi hemen aşağıda örnek resimle aramaya başlayalım.

Sohbetlerde herhangi kelime veya bir kullanıcı aramak için IOS işletim sisteminde yani İphone de sohbet kısmına giriyoruz ve “Ara” yazan yere aranacak kelimeyi yazıyoruz. Buradan arama yaparak geçmişte yapılan konuşlardan bu kelimeleri çıkarabilirsiniz.

Android işletim sistemli telefonlarda grup içerinde veya herhangi bir kullanıcı için sohbet penceresi açtığınızda sağ üst köşede üç nokta işaretine bastığınızda “BUL” sekmesinden Arama yapılacak küçük pencereyi açıyoruz ve buradan arama yapıyoruz.

Bu konumuzda Whatsapp da mesaj arama nasıl yapılır, nasıl aranır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bize sorularınızı gönderebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Diğer tüm Whatsapp konularında sorularınız için Whatsapp yardım destek hattı sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın