Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy A90 ekran görüntüsü nasıl alınır

53 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Samsung Galaxy A90 ekran görüntüsü alma işleminin nasıl yapılacağına dair bilgi vermeye çalışacağız.

Samsung Galaxy A90 ekran resmi çekmek için home tuşu olmayan diğer telefonlarla aynı olmaktadır. Bizimde bu konumuzda ekran görüntüsü çekmek için iki farklı yöntemlerle size anlatacağız.

Telefonda beğendiğiniz bir karenin ve daha sonra okumak için o anlık resmini almaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu nedenle sizlere kullandığınız telefon modeli olarak Samsung Galaxy A90 nasıl ekran görüntüsü alınır bunu aşağıda konumuzda anlatacağız.

SAMSUNG GALAXY A90 EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALMA

Ekranı yakalamak için telefonun donanım tuşlarından yararlanacağız bunun kullandığınız telefonun Sesini kısma düğmesi + güç düğmesi ikisine birlikte basarak biraz bekleyin ardından klik sesi geldiğinde basmayı bırakabilirsiniz.

En hızlı ve pratik olarak sıklıkla kullanılan Samsung Galaxy A90 ekranın resmini çekme işlemi bu şekildedir. Diğer anlık resim yakalama adımı için diğer adım elimizin kenarı ile yapılan işlem içindir.

Elimizin kenarı ile ekranın solundan sağına veya sağından soluna doğru ekrana yaslayarak çekmek suretiyle yapılan ekran resmini alma işlemidir.

Fakat bunun için telefonun içinden bu ayarları aktif etmek gerekecektir. Bunun için Ayarlar > Gelişmiş Özellikler > Ekranı yakalamak için elinizin kenarıyla kaydırın özelliğini aktif etmek gerekecektir.

TAVSİYE VİDEO;

Böylece ekranın resmini çektikten sonra bu çekilen resimlere telefonun resim galerisi üzerinden erişerek bulabilirsiniz.

Bu konumuzda Samsung Galaxy A90 ekran resmi nasıl alınır konusunda sizlere destek vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın