Sponsorlu Bağlantılar

whatsapp hikayeler 24 saat olmadan siliniyor?

10.164 views
Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp’da son sürümden yüzlerce kişinin şikayetçi olduğu siz değerli takipçilerimizin whatsapp destek hattı üzerinden gönderilen sorulardan ve soru & cevap üzerinden gelen sorular ile şikayetler iyice artmıştır.

Bu sorunlardan biride hikaye 24 saat olmadan kendiliğinden siliniyor olmasıdır. Whatsapp‘da paylaşılan durum 24 saat yani bir günü beklemeden kendiliğinden kayboluyor olması kullanıcıların canını sıkmış olmalı ki bir çok şikayet forum sitelerinde de yerini almıştır.

Bildiğiniz gibi instagram’da da aynı özelliğin olduğu whatsapp hikaye paylaşımlarında 24 saat süre ile paylaşımları takipçiler görebilmektedir. 24 saat süre sonrasında kendiliğinden silinen durumda eğer süresinden önce hikayeler siliniyor ise bunun sizin tarafınızda yaşanan bir sorun olmadığıdır. 

24 saat öncesinde silinen hikayelerde sorunun çözümü whatsapp sunucularının iş yükünün fazla olması yaşanan yoğunluk nedeniyle olması yüksek ihtimal dahilindedir. Bununla birlikte yapacağımız kendi tarafımızca işlem whatsapp sürümünün son versiyonu yüklemek veya güncellemek olacaktır.

Kullandığımız telefonun işletim sistemi güncel değilse telefonun sürümünü güncelleyin, eğer sorun düzelmediyse, whatsapp uygulamasını tekrar kaldırın ve yükleyin, bununla birlikte telefonda jailbreak olmadığından emin olunuz. Böylece 24 saat olmadan silinen hikayeler sorunu çözümü sağlanacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

whatsapp hikayeler 24 saat olmadan siliniyor? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Whatsapp durumun kendiliginden silinmesi güncelleme sorunu olma ihtimali yüksektir. Bu nedenle telefon ve whatsapp versiyon, sürüm güncellemesini yapınız.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın