Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikayelerini doğrudan facebookda paylaşma

561 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda instagram hikayelerini facebook’da paylaşma nasıl yapılır? bunu araştıranlar ve sizden gelen sorulara cevap bulmak için bizde boş durmadık ve sizler için araştırdık.

Son güncellemeler ile snapchat stories anlık paylaşımları, periscope ( scope ) canlı yayın özelliği alarak kendi özellikleri arasına katan instagram’da 20 saniyelik videolar, resimleri çekip paylaşabiliyorsunuz 24 saat süre ile izleyebileceğiniz bu hikayeleri kayıt etme özelliği de mevcut.

Bunun yanında sonradan gelen güncelleme ile instagram canlı yayınları aynı zamanda paylaşabiliyorsunuz. Peki instagram hikayeleri facebookda paylaşabilir miyiz?


Yeni gelecek güncelleme ile bundan böyle instagram hikayesi facebookda paylaşma yapabileceksiniz, bu özelliği facebook’da paylaşılan stories ( hikaye ) altında instagram yazını göreceksiniz, böylece paylaşımın instagram kaynaklı olduğu anlaşılacaktır.

instagram hikayesini facebook’da paylaşma şuan test aşamasında olup bu özellik ülkelere kademeli olarak güncellemeler ile kullanıma sunulacaktır.

instagram hikayeleri doğrudan facebookda paylaşma şuan Türkiye için kullanılan bir özellik değildir, fakat kısa zamanda ülkemizde bu özellik kullanılır duruma gelecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın