Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Görüntülü Sohbet kayıt etme nasıl yapılır?

1.085 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Whatsapp görüntülü konuşma kayıt etme hakkında sizlere Whatsapp kullanan kullanıcılarımıza bilgiler vermeye çalışacağız.

Yurtdışı görüşme yapan, aileler, öğrenciler, arkadaşlar arasında en uygun uygulama olarak ön plana çıkmaktadır. Bu güzel uygulamada sesli görüşebileceğiniz gibi görüntülü sohbet etmek de ideal bir yazılımdır.

Bizde bu Whatsapp da görüntülü sohbet etmek ve sohbeti telefona kayıt etmek isteyen kullanıcılar için nasıl kayıt edilir? Bunu sizlere bu yazımızda anlatmaya çalışacağız.

WHATSAPP GÖRÜNTÜLÜ ARAYI KAYIT ETME

Görüntülü sohbeti kayıt etmek için üçüncü parti yazılımlar işe yarayacaktır. Bu nedenle sizde kayıt edebileceğiniz bu uygulamalar arasında tavsiye edebileceğimiz uygulamalar arasında İphone ve Android telefonlar için;

  • ApowerMirror – Mirror&Control

Yukarıda uygulama kendi kategorisinde oldukça başarılı bir uygulama olarak ön plana çıkmaktadır. Android cihazlarda son derece başarılıdır.

Yukarıda videodan da izleyeceğiniz gibi kayıt etme işleminin nasıl yapıldığını da ayrıca öğrenebileceğiniz video anlatım bulunmaktadır.

Bu uygulama ile Whatsapp görüntülü arama kaydetmek için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Bu programların çalışma mantığı telefonun ekran görüntüsünü kayıt eden araçlardır.

Bunun dışında Mobizen olarak farklı yazılımlarda kullanabilirsiniz. Bu uygulamalarda kayıt ettiğiniz uygulamalarla görüntülü sohbet aramaları kaydederek kullanabilirsiniz. Böylece kayıt ettiğiniz Whatsapp görüntülü aramalarını tekrar izleme imkânı da sizlere sunmaktadır.

İLGİLİ ARAMALAR;

  • whatsapp görüntülü arama kaydetme iphone
  • whatsapp görüntülü arama kaydetme Android
  • whatsapp görüntülü konuşma kayıt altına alınıyor mu
  • görüntülü konuşma kaydetme programı Android
  • whatsapp görüntülü konuşma izlenebilir mi
  • whatsapp görüntülü arama tehlikeli mi
  • whatsapp görüntülü arama tekrar izleme
  • ios whatsapp görüntülü konuşma kaydetme

Bu konumuzda Whatsapp görüntülü aramalar nasıl kayıt edilir? Bununla ilgili olarak sorulara cevaplar vermeye çalıştık. Bu konumuzla ve diğer WhatsApp ile ilgili olarak sorularınız için Whatsapp yardım ve destek hattı sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın