Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Gece modu özelliği

494 views
Sponsorlu Bağlantılar

Twitter, Youtube derken yeni gelecek güncellemeler ile birlikte Whatsapp gece modu özelliğini de getireceğini duyurdu. Bu mod kullanıldığında geceleyin gözlerin daha az yorulmasını sağlayacak olması kullanıcıların sağlığı içinde önemli olacaktır.

Whatsapp kullanıcıları genelde akşamları yazışmayı, konuşmayı tercih etmektedir. Bu nedenle karalık modu sayesinde kullanıcıların gözlerinde oluşan yorgunlukları giderecek daha önceki konularımızda web üzerinde Google Chrome sinema modu eklentisi ile bilgisayar kullanıcılarının gözlerini dinlendirmek için kullanacağı eklentiden bahsetmiştik.

Whatsapp gece modu kullanıcıların gözlerini dinlendirmek amaçlı olarak geliştirilen bu mod da aynı zamanda cihazların pil tasarrufunu da sağlayacak olması nedeniyle iki faydalı özelliği olarak ön plana çıkarmaktadır.

Bu karanlık modu özelliğini ilerleyen günlerde yeni gelecek olan güncellemelerle kullanılacağı ön görülmektedir. Gece modu özelliğinde akşamları kullanıcıların gözünü alan beyaz ekranları tamamen tersine çevirerek verimlilik sağlayacaktır.

Tavsiye Yazı ; Whatsapp destek hattı

Yukarıda link’den bize Whatsapp sorunlarınızı ileterek çözüm üretmeyi sağlayabiliriz. Bundan sonra konularımızda yeni gelecek olan Whatsapp gece modu nasıl kullanılır konusu takip edebilmek için e-posta aboneliği olmayı unutmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın