Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram geçici olarak engellendin sorunu çözümü

7.695 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda “geçici olarak engellendin” sorunu ve bununla ilgili hataları çözmek için adımlar sunacağız. Bu adımlar kesin bir çözüm yolu değildir. Hesabınıza girmek istediğiniz de, hesaplar arasında geçişlerde veya herhangi bir şey paylaşmaya çalıştığınızda bir uyarı mesajı alabilirsiniz.

GEÇİCİ OLARAK ENGELLENDİN İNSTAGRAM

Görünüşe göre bu özelliği çok sık kullanarak kötü kullanıyordun. Bu özelliği kullanman geçici olarak engellendi. Topluluğumuzu korumak için bazı içerikleri ve işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir.

 

 

Yukarıda uyarı mesajı aldığınız da bir şeylerin ters gittiğinden veya instagram topluluk kurallarını ihlal ettiğiniz, instagram limitleri göz ardı ettiğiniz düşünülmektedir. Bu uyarı mesajını gördüğünüzde hemen aklınıza bu sorun ne zaman kalkar, ne zaman düzelir? Soruları gelmektedir. Fakat şu soruda sorulmalıdır bu hata sürekli mi yapıyorum?

İnstagram da sürekli olarak kural ihlali yapıyor, instagramın kurallarına uymuyorsanız, takip limitlerini çıkıyorsanız o zaman size 3-4 günlük bir engelleme, ardından ikincide 10 – 15 günlük ve sürekli hesap kapatmaya kadar gitmektedir.

İnstagram geçici olarak engellendin sorunu çözümü aslında beklemek ve bir daha instagram kural ihlali yapmamaktadır. Bunu instagram tarafından filtrelere takıldığınızda sistem otomatik olarak sizi engelleyecektir.

Bu nedenle geçici olarak engellendin hata mesajı alıyorsanız instagram limit kurallarına uymanız gerekecektir. Beğeni, takip, paylaşım, fazla etiket kullanma ve diğer kurallara dikkat etmeniz gerekecektir.

Bunun dışında instagram api uygulaması ile birlikte üçüncü illegal yazılımlar uygulamalar kullanıyorsanız bunlara son vermeniz, instagram ile bağlantısını keserek uygulamaları kaldırmanız ve şifrenizi değiştirmeniz de gerekmektedir. Genelde Android kullanıcıları tarafından bu sorun sıklıkla yaşanmakta ve geçici olarak engellendin problemi yaşanmaktadır.

İOS işletim sistemli cihazlar iPhone, iPad bu sorun kural ihlalleri olarak sıklıkla görülmektedir. Bu konumuzda instagram geçici olarak engellendin hatası ve instagram geçici olarak engellendi ne zaman açılır sorularına cevap vermeye çalıştık bununla ilgili olarak sorularınız için instagram destek hattı sayfamızdan sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın