Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp durduruldu hatası çözümü

1.220 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Bu konu anlatımda whatsapp durduruldu hatası nasıl çözülür? Bununla ilgili olarak sizlerden gelen tüm sorulara cevaplar vermeye çalışacağız. Son yılların en popüler mobil uygulamalarından bununla birlikte web üzerinden de kullanılabilen anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’da bazen istenmeyen sorunlar, hatalarda yaşanmaktadır.

Bu sorunlardan sıklıkla yaşanan whatsapp durduruldu sorunu Android ve İOS işletim sistemli telefonlarda görülmektedir. Bizimde bu konumuzda telefonun yazılımsal olan hatalarını, uygulamadan kaynaklı sorunlar olmak üzere iki farklı yaşana bilen problemlerden kaynaklı olabileceğini hatırlatalım.

Uygulamayı kullandığımız esnada, açmaya çalışırken herhangi bir dosya transferi sırasında yani uygulamayı kullanırken her an whatsapp durduruldu hatası alabiliriz. Sizlere vereceğimiz çözüm adımları bu sorunu çözmeye çalışacağız.

WHATSAPP DURDURULDU HATASI VE ÇÖZÜMÜ

Android cihazlar için ilk çözüm yöntemi Ayarlar > Uygulama > Whatsapp bunun altında önbelleği temizle, verileri temizle işlemlerini gerçekleştiriniz.

Telefonun sürümünü güncelleyin, yeni gelen bir güncelleme var ise cihazın yazılımını güncelleyerek uygulamayı yeniden kullanmaya başlayınız.

Whatsapp uygulamasının güncellemesi varsa store üzerinden güncellemeleri denetleyin ve sürümü bir üst versiyona çıkarın.

whatsapp durduruldu hatası yukarıda verdiğimiz üç farklı yöntemle sorunu çözmeye çalışacağız. Bunların dışında uygulamayı cihazdan kaldırın ve yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz. Bu hata sıklıkla yaşanıyorsa Whatsapp telefonu desteklediğinden emin olunuz.

WhatsApp desteklemeyen telefonların listesi

Yukarıda konu başlığı altında desteklemeyen cihazların 2018, 2019 ve 2020 yıllarında telefon modellerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu konumuzda siz takipçilere whatsapp sorunları ve bununla alakalı yaşanan problemleri çözmeye çalıştık.

Sizlerin de yaşadığınız sorunlar için bize tarafımıza whatsapp yardım destek hattı üzerinden sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın