Sponsorlu Bağlantılar

2018’de WhatsApp’ı desteklemeyen telefon modelleri

851 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, yeni bir yıla gireceğimiz şu son günlerde Dünyaca en çok kullanılan popüler, trend mobil uygulamalardan biri olan WhatsApp’da gelen haberlerden biride 2018’de desteğini keseceği telefon modelleri nelerdir? Hangi telefonları desteklemeyecek bunu sizinle paylaşmak istemekteyiz.

Maliyetlerin artması, zaman kaybının önüne geçmek için WhatsApp eski model telefonlarda kısıtlamaya gitmeye karar verdi artık bazı telefon modellerinde güncelleme desteği vermeyeceği açıkladı. Her yıl değişen bu modellerde 31/12/2017 tarihi artık son gün olacak.

Desteklenmeyen telefonlarda son gelen güncelleme geçerli olacak yeni yılla girdiğimiz de gelen WhatsApp versiyon desteğini kesmiş olacaktır. Şimdi konumuza geçecek olursak WhatsApp hangi cihazlara destek vermeyecek? Bunu listeli olarak aşağıda okuyabilirsiniz.

WhatsApp 2018’de desteklemediği cihazlar

  • Windows Phone 8 ve alt modellerinde
  • Nokia Symbian S60
  • Nokia S40
  • Android 2.3.3 ve alt versiyonlar
  • Blackberyy OS, Blackberyy 10 sürümü kullanan telefonlar
  • iPhone 3GS/ iOS 6

Yukarıda verdiğimiz telefon modellerinde whatsapp desteği artık son bulacaktır, bu versiyonlar da hesabı yenden aktif etmek, yeni hesap oluşturmak gibi bazı özellikler artık kısıtlanacak yeni versiyon, sürüm güncellemesi desteğini kesecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın