Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp dosya ve video gönderme üst limiti nedir

407 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda WhatsApp dosya gönderme limiti nedir konusunda bilgilendirme vermeye çalışacağız.

Bilindiği gibi büyük dosyaları WhatsApp üzerinden gönderilemiyor, gönderilen dosyalar ise belli bir bölümü kesilerek gittiğinde bilhassa videolar yarım gitmektedir.

Bunun için Telegram uygulaması en ideal bir uygulama olarak dosya gönderme ve almada kullanabilirsiniz. O zaman WhatsApp da dosya gönderme üst limiti nedir, en fazla kaç mb dosya gönderilebilir?

Bizde bu konumuzda sizlerle bu yazımızı paylaşarak bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Bazı kullanıcılar Whatsapp dosya gönderme sorunu olarak konuyu araştırmışlar ama bunun bir sınırın olduğunu buradan sizlere ifade etmek gerekmektedir.

WHATSAPP DOSYA GÖNDERME SINIRI

Bu kadar konumuzu uzatmayarak şuan 2019 yılı sınırları içerisinde dosya gönderme üst sınırı 100 MB olarak söyleyebiliriz. Bu sınır 2020, 2021 yıllarında veya ilerleyen yıllarda sınırı genişletme, artırmak imkânı olabilir.

Bu sınır şuan için hala kullanıcılar için yetersiz gelmektedir. Bunun için uzun dosyaları gönderebilmek için en ideal Telegram uygulaması oldukça iş görecektir.

Whatsapp dosya gönderme boyutu videolarda yardım olarak gönderdiği, kestiği için kullanıcılar bu durumdan rahatsız olmaktadır. Şuan için sınır bu şekildedir.

Tavsiye Yazı: WhatsApp Yardım ve Destek Hattı

Whatsapp büyük dosya gönderme Android ve Whatsapp uzun video gönderme iphone konusunda sizlere bilgiler vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın