Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp da mesaj bildirimleri gidip geliyor sorunu

704 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda farklı bir sorunla karşı karşıyayız sizlerden gelen sorunlardan biride Whatsapp bildirimleri gidip geliyor konusunda olmuştur. Sizlerde bu konuda sorularınız için sayfamızın yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Whatsapp bildirimleri yanıp sönüyor sorunu neden kaynaklıdır. Bununla ilgili olarak sorunun çözümünü bulmaya çalışacağız. Telefonun yazılımları ve uygulamalarda yazılımsal olduğu için bu tür sorunlar her zaman yaşanabilmektedir.

Güncellemeler sonrasında oluşabilen, işletim sistemi ve uygulama, program yazılımları hatalarla karşılaşılabilir. Bu nedenle sizler için birkaç adımla çözüm yolu denemeye çalışacağız.

WHATSAPP BİLDİRİM SORUNLARI NASIL ÇÖZÜLÜR

Whatsapp uygulama bildirimi yanıp sönüyorsa büyük bir ihtimalle bug takılmış olabilir. Fakat buda bir yazılımsal bir sorun olduğu için telefon Android işletim sistemine sahipse uygulama > whatsapp > önbelleği temizle ve verileri temizle işletimini yerine getiriniz.

Telefonda uygulamada önbellek temizle işlemini yerine getirdiniz telefonun işletim sisteminin güncel olup olmadığını kontrol ediniz. Telefonun işletim sistemi güncelse uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol ediniz.

Bu işlemi aynen İOS işletim sistemi iPhone telefon içinde deneyiniz. Bildirimler gidip geliyor, yanıp sönüyorsa versiyon, sürüm güncellemesi yaptınız buda olmadı o zaman güncellemeyi kaldırın ve tekrar yüklemeyi deneyiniz.

Whatsapp uygulaması yeniden yükleyin ve tekrar deneyiniz. Uygulamaya bağlı üçüncü parti yazılımlar kullanıyorsanız bunları kaldırın. Bu uygulamalar uygulamanın stabil çalışmasını engelleyebilmektedir. Uygulama güvenliği içinde bu tür üçüncü parti uygulamalara izin vermeyiniz.

TAVSİYE YAZI: WHATSAPP YARDIM HATTI

Telefonda yüklü whatsapp da bildirimler gelip gidiyor sorunu çözümü için öneriler vermeye çalıştık. Bu konuda sorularınız veya diğer yaşanan sorunlar, hatalar için yukarıda link adresinde bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın