Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp da kendi çıkartmanı yapma

563 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda whatsapp çıkartma hazırlama, kendi çıkartmalarını nasıl hazırlarsınız bununla ilgili olarak sizlere ipuçları vereceğiz. Mesajlaşmayı eğlenceli bir hale dönüştüren, sohbetlerinize renk katan sticker diğer adıyla çıkartmaları kendiniz de hazırlayabilirsiniz.

Bu özelliği kullanabilmek için üçüncü parti yazılıma ihtiyaç duyduğumuzu da buradan hatırlatarak sizlere bununla ilgili olarak hemen bilgimizi anlatalım.

WHATSAPP STİCKER NASIL YAPILIR

Whatsapp çıkartma oluşturmak için kullanabileceğimiz uygulamanın adı sticker maker uygulaması tam size göre bu uygulama ile kendi çıkartmalarınızı hazırlayabileceksiniz.

Bu uygulama için Android cihazlar da kullanabilmek için “https://play.google.com/store/apps/details?id=com.marsvard.stickermakerforwhatsapp&hl=tr” adresi üzerinden indirerek hemen telefonunuza yükleyebilirsiniz.

  • Uygulamayı yükleyin
  • Uygulamayı açtığınızda create a new sticker pack menüsü ile çıkartma yapmaya başlayabilirsiniz.

Kendi resminizden tutunda, çocuğunuzun resmini kullanarak istediğiniz bütün resimlerden kendinize whatsapp çıkartma paketi oluşturmaya başlayabilir ve kullanabilirsiniz.

Bu uygulamayı ayrıca IOS işletim sistemi için “https://itunes.apple.com/us/app/sticker-maker-studio/id1443326857?mt=8” adresi üzerinden de Apple iPhone kullanıcıları tarafından indirerek kullanabilirsiniz.

Tavsiye Yazı; WhatsApp yardım ve destek hattı

Bu konumuzda whatsapp sticker yapma hakkında sizlere bilgiler vermeye çalıştık. Yeni başlayanlar, bilmeyenler için sticker oluşturma konusunda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tüm sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın