Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Smart X9 format atma nasıl yapılır

68 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Vodafone Smart X9 format atma işleminin nasıl yapılır, nasıl yapılmış konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Vodafone Smart X9 sıfırlama işlemine başlamadan önce yapılacak önemli ipuçlarını vereceğiz daha sonra gerekli bilgileri vermek formatlama konusunu anlatacağız.

Vodafone Smart X9 formatlama işlemi genellikle virüslerden, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satışları, teknik servis öncesi genel olarak cihazların içi sıfırlanmaktadır. Cihazı sıfırlamadan önce cihazın mutlaka bir yedeğini almayı ihmal etmeyin.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Telefon rehberi, notlar, video, fotoğraflar, önemli verilerin mutlaka bir yedeğini alınız. Son olarak Vodafone Smart X9 silme işlemine başlamadan cihazın şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Gerektiğinde şarja takılı olarak cihazı sıfırlayınız.

VODAFONE SMART X9 NASIL FORMAT ATILIR

Vodafone Smart X9 hard reset atma işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bunun için ilk yöntem cihazın içinde bulunan menüleri kullanarak cihazın içinde verileri siliyoruz.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > Sil bu adımlarla Vodafone Smart X9 fabrika ayarına geri alma işlemini başarıyla gerçekleştirebiliriz. Böylece cihazın içinde tüm bilgileri silerek, fabrika ayarına geri alabiliriz.

VODAFONE SMART X9 NASIL SIFIRLANIR

 

Vodafone Smart X9 fabrika ayarına dönme, döndürmek için ikinci yöntem cihazın üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak sıfırlayacağız.

  • Telefonu kapalı konuma getirin.
  • Sesi Açma Tuşu + Güç Tuşu bu tuşlara birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Wipe Data All / Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarıda adımları cihazın sesini kısma tuşu ve güç tuşu kullanarak gelebilirsiniz. Vodafone Smart X9 temizleme esnasında üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarında kesmeyin.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Vodafone Smart X9 format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın