Mobil

Bilgisayardan instagram’a Chrome’den giriş yapamıyorum

Bilgisayardan instagram’a Chrome’den giriş yapamıyorum

Merhabalar, bu konumuzda instagram sorunlardan sık da olmazsa da bir konuda bazen sorun yaşanabilmektedir. Pc’de Google Chrome dışında tüm tarayıcılardan giriş yapabildiğini fakat sadece Chrome’den giriş yapamadığını söyleyen şikâyet eden kullanıcılar yavaş yavaş çoğalmaktadır.

Bizimde bu konumuzda Chrome den giriş sorunu yaşayan instagram kullanıcılarına çözüm önerileri vermeye çalışacağız.

CHROMEDEN İNSTAGRAMA GİREMİYORUM

İnternet olduğu halde Chrome’ye giriş yapılamıyor hatası alıyorsanız bunun neler yapılabilir, neler yapılması gerekiyor bununla ilgili olarak sorunlara cevaplar arayacağız.

  • Google Chrome önbelleği temizleyin
  • Google Chrome tarayıcı geçmişini temizleyin
  • Bilgisayarı Ccleaner ile temizlik yapınız
  • Google Chrome Kaldırın ve yeniden yükleyin
  • Gizli Sekme ile giriş yapmayı deneyin
  • İnstagram hesabına “https://www.instagram.com/ adresi üzerinden giriş yapıldığından emin olunuz.

Yukarıda basit ve etkili olan adımları denemek suretiyle instagrama giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Böylece instagram’da chrome giriş sorunu giderilmiş olacaktır.

Bunun yanında şöyle bir şeyi de ifade etmek gerekebilir. İnstagram bazı cihazları engelleyebilmektedir. Bunun nedeni çoklu hatalı girişler, instagram da aynı anda farklı cihazlardan farklı lokasyonlardan giriş yaptıkları için engellemeleri de mümkündür.

TAVSİYE VİDEO;

Bunun nedeni kullanıcıların takipçi kasma, beğeni kasma ve diğer instagram için kullandıkları üçüncü parti uygulamalar gösterilebilmektedir.

TAVSİYE YAZI; instagam destek ve şikâyet hattı

Bu nedenle bu tür instagram üçüncü parti yazılımlar kullanıyorsanız, vpn kullanıyorsanız bunlardan çıkış yapmanız gerekecektir. Bu tür yazılımlar aynı zamanda hesabınızın çalınmasını da sebep verebilecektir.

Bu konumuzda instagram chrome giriş sorunu, problemi, hatalarını giderme, düzeltme konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için yorumlar sekmesini kullanarak sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL