Sponsorlu Bağlantılar

Vk { Vkontakte } Üyeliği Nasıl Silerim

1.299 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği gibi Vk ; Rusya’nın Facebook gibi olmasa’da çok ziyaret edilen bir sosyal ağıdır. Rusya diyoruz ama Bizim Türklerinden kullandığı bu sosyal ağ üye olmak için bir çok adım ,telefon doğrulamasından geçerek bin bir yol ile üye olduğunuz zorlukla vk hesabını da kapatmayı düşüne bilirsiniz.

Peki vk hesabını nasıl kapatabiliriz ? bunun için http://vk.com/settings?act=deactivate  adresinden üyelik bilgilerinizi doldurarak giriş yapıyoruz.

Giriş yapıldıktan sonra yukarı hesabı silin yazan yere bastığınızda dokuz ( 9 ) aya kadar bir zaman süre zarfında hesabınız silinecektir.  Bu zaman baya uzun olduğu için size kendi tavsiyem ilk önce profil resmini değiştiriniz , bilinmeyen bir resim veya çiçek , böcek , kuş , gibi resim ile değiştirin paylaşımlarınızı kaldırın ve profil isminizi de değiştirin üyelik iptal olmaz ise kazara en azından sizin kim olduğunuzu bilmeyeceklerdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın