Sponsorlu Bağlantılar

{Güncel} Skype hesabı nasıl kapatılır?

527 views
Sponsorlu Bağlantılar

Skype , Microsoft’un satın alması ile MSN Mesenger yerini almıştır , nerede olursanız olun internet üzerinden bağlantı kurarak aileniz , eşiniz ,dostunuz ile artık sesli , görüntü ve text mesaj yollaya bilirsiniz. Bu konumuzda ise Skype hesabını nasıl sileriz sorusu için cevap arayacağız.

Eğer bundan sonra Skype ile iletişim kurmak istemiyor düşünmüyor iseniz , Skype hesabını kapata bilirsiniz. Bu nasıl olacak? Bunun için ilk önce Skype hesabını oturumu açmanız gerekecektir. Skype Oturumu “https://secure.skype.com/account/” adresi üzerinden açıyoruz kişisel bilgileri Düzenle >> Edit ( Düzenle ) adımlarını takip ediniz.

Skype Hesabı Nasıl Silinir?

Burada İsminizi ve diğer üyelik bilgilerinizi değişik karakterler ile değiştirip kayıt ediniz. Eğer Skype Dizininden kaldırmayı yani tamamen silmek için https://support.skype.com/tr/support-select?needsLogin=true  adresinden müşterisi temsilcisi iletişim için bir form doldurmanız gerekecektir. Bu sizin üye olduğunuz Skype hesabınız için geçerli olan bir yol idi . Eğer skype hesabını microsoft hesabı ile açıyor iseniz Bu seferki adım http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows-live/account-close-account adresinden önergeleri takip etmeniz gerekecektir.

Tag & Etiket ;

skype hesap dondurma , skype üyelik iptali , skype üyeliğimi nasıl silerim , account skype delete , skype üyelik hesabını kapatma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın