Sponsorlu Bağlantılar

[ Video ] uTorrent Nedir Nasıl Kurulur ve Nasıl Kullanılır

279 views
Sponsorlu Bağlantılar

uTorrent Nedir ?

uTorrent ; uTorrent linklerini kullanarak Dosya İndirmemize yarayan ve kendi emsallerine göre hızlı olan ve sistem kaynaklarını en az şekilde kullanan bir İndirme programıdır. μTorrent bir Ruslar tarafından geliştirilmiştir.

Torrent Nasıl Kurulur ?

Sıkça kullanılan bu programının nasıl kullanıldığını sizlere video anlatım şekli ile paylaşacağım. μTorrent  indirme linki buradan bulabilirsiniz.

μTorrent İNDİRhttp://www.tamindir.com/utorrent/” adresi üzerinden indirebilirsiniz. 

Not : Bu tarz programlar bilgisayarınıza yüklerken Tarayıcılarınız yapısını değiştirecek yazılımları da beraber yükleyip tarayıcılarınızı etkileyeceğini unutmayın.

 

Torrent ile Nasıl Dosya İndirilir ?

İlk önce Dağıtılması ve İzinsiz kullanılması yasak olan programları lütfen indirmeyin bu yasal uyarıyı yaptık dan sonra Torrent ile Nasıl Dosya indirilir bunun hakkında bilgi vermeye başlayalım.

torrent nasıl indirilir

İndireceğiniz Torrent Dosyalarını İnternet üzerinden bulabilirsiniz basit bir arama ile Torrent Dosyasını İnternet üzerinden Bilgisayarınıza indirdik den sonra Bu dosyayı Torrent programı ile açacağız . Burada kısa bir ipucu vermek gerekirse yukarıda örnek resimde göründüğü gibi seeders : Bu bölüm ne kadar çok kişi var ise leechers : bölümünde ne kadar az kişi var ise dosyanız o kadar hızlı inecektir.

Torrent ile Dosya Nasıl İndirebiliriz Video Anlatım ;

Tags – Etiketler ;

torrent ile nasıl dosya iner , torrent ne işe yarar , torrent kullanımı , torrent kurulumu , torrent yükleme , torrent ile müzik indirme , torrent ile dosya indirme , torrent ile flim indirme , torrent nasıl dosya indirme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın