Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Download Manager Nasıl Kurulur ve Kullanılır?

629 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Download Manager ( IDM – IDMAN ) İnternet üzerinden hızlı bir şekilde dosya veri indirmek için kullanılan bir dosya indirme yöneticisidir. İnternet Download Manager Chrome  – Explorer – Firefox tarayıcılar ile entegreli çalışan yarım kalan indirme dosyalarına kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bu konumuzda İnternet Download Manager nasıl yüklenir ve kullanılır bunun hakkında bilgi vereceğim 2014 yılı içinde en çok indirilen programlar arasında yer alan bu uygulama umarım oldukça işinize yarayacaktır. İnternet Download Manager setup ( exe ) dosyasını bilgisayarımıza indirdik den sonra bu programı kurmak için video izleyerek devam edelim ve nasıl kullanıldığını yine aynı video izleyelim. 

Not : Bu tür programları İnternet üzerinden indirip ve kurarken üçüncü parti yazılımları yüklememeye dikkat ediniz yoksa tarayıcılarınızı başka bir sayfaya yönlendiren hijackers bulaşabilir.

 İnternet Download Manager Nasıl Kurulur ( İnstall ) ve Kullanır ;

Tags – Etiketler ;

İnternet Download Manager nasıl yüklenir , İnternet Download Manager nasıl kurulur , İnternet Download Manager nasıl kullanılır , İnternet Download Manager kullanım klavuzu

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın