Sponsorlu Bağlantılar

Usb Disk ile İşletim Sistemi Kurma Nasıl Yapılır?

1.741 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği gibi işletim sistemini genelde Cd den kurmayı tercih ederiz , Ama Cd-Dvd nin olmadığı yerde Usb Bellekler devriye girer mesela cd-dvd optik okuyucunuz çalışmıyor hata veriyor burda devriye Usb bellek girebilir , Bir çok format atma yöntemleri vardır. Bunların en başını Cd-Dvd çeker – Usb Bellek üzerinden format atmak – Büyük Şirketler yada Server Kullanan için ise toplu Format Atma yada ağ üzerinden format atma şekli olan RİS Server – Deployment Server üzerinden Format atabilirsiniz.

Peki konu başlığında belirtiğimiz gibi Usb ‘den Format atmak için Hangi Program Gerekir ?  Bunun için Wintoflash programını kullanabiliriz. Bu programı Wintoflash indirmek ( Download ) etmek için “http://www.gezginler.net/indir/wintoflash.html” adresi üzerinden bu programı indirip kullanabilirsiniz. 

yukarıda iki farklı video’dan windows işletim sistemi nasıl kurulur? bununla ilgili örnek verici video hazırladım, windows işletim sistemi kurulacağı gibi, bununla ilgili farklı sistemleri de flash bellek, usb bellek üzerinden kurabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın