Sponsorlu Bağlantılar

Google Maps Haritayı Yerleştir Özelliğini Nasıl Kullanılır

70 views
Sponsorlu Bağlantılar

Yaşadığınız Şehir , ilçe , mahalle buna benzer Google  maps.google.com üzerinden bulabileceğiniz bir yeri web sitesinde,blog sayfasına yerleştirerek adres tarifinde bulunabilirsiniz.  Bunun için arama yerine yerleştirme yapacağınız yerin adını yazarak harita üzerinde buluyoruz daha sağ alt köşede son güncellemerde buradaki çarklı işareti Ayarlar Düğmesine giriyoruz. Haritayı paylaş ve Yerleştir yerine basarak Haritayı Yerleştir yazan yere basarak buradan kodu sitenize yada blog sayfasına yapıştırıyorsunuz. Hepsi bu kadar bundan sonra bu yeri sitenizde yayınlamış oluyorsunuz.

yukarıda video’da seçtiğiniz bir yeri haritayı yerleştir nasıl yapılır? bunu göstermeye çalıştık, bununla ilgili konularda soruları yorumlar bölümünden sorarak cevap vermeye çalışacağım. işyeri , ofis,, fabrika veya evin bulunduğu mevki, semti web site ve blog sayfalarınızda yerleştirerek, embed ederek kullanabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın