Sponsorlu Bağlantılar

Ekrandaki Metinleri İnsan Sesine Dönüştürün

129 views
Sponsorlu Bağlantılar

bilgisayarda herhangi bir metin dosyasını seslendirme, insan sesine dönüştürmek ister misiniz? erişim sıkıntısı çekiyorsanız, okuma’da zorluk nedeniyle yazıları sese çevirmek düşüncesinde iseniz bu program tam size göre Balabolka yazılımı, bu program sayesinde ekrandaki metinleri insan sesine çeviriyor ve programları kullanmakta oldukça kolay Türkçe desteği’de bulunan Balabloka yazılımı sayesinde yazıları ses çevirerek kullanabilirsiniz. “http://www.gezginler.net/indir/balabolka.html” adresi üzerinden bu programı yükleyerek kullanabilirsiniz. Balabolka programının özelliklerini aşağıdaki bulabilirsiniz.

Balabolka Program Özellikleri ;

  • Türkçe Arayüzü
  • İngilizce Metinleri Seslendirir
  • AZW, AZW3, CHM, DjVu, DOC, EPUB, FB2, HTML, LIT, MOBI, ODT, PRC, PDF ve RTF dosyalarını sese çevire bilme özelliğine sahiptir.
  • Ücretsiz

yukarıda özellikli programı ile artık okumada zorluk çekiyorsanız metin yazılarını ses çevirerek detayları kaçırmamış olacaktır. 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın