Sponsorlu Bağlantılar

UmiDigi Z2 Pro format nasıl atılır

46 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda UmiDigi Z2 Pro format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli önbilgi verdikten sonra UmiDigi Z2 Pro sıfırlama hakkında bilgi vereceğiz.

Telefon olsun, bilgisayar olsun genel olarak işletim sistemine sahip cihazlara virüslerin bulaşması, takılmalar, yavaşlamalar, donmalar, ikinci el değişikliği ve teknik servis öncesi genellikle cihazlara UmiDigi Z2 Pro formatlama yapılmaktadır.

UmiDigi Z2 Pro silme işlemine başlamadan önce telefonunuz mutlaka bir yedeğini alınız, telefon rehberi, notlar, fotoğraflar, videolar ve önemli verilerinizi mutlaka yedekleyiniz. Aksi bir durumda bu yedekten geri dönebilirsiniz.

ANDROİD REHBER YEDEĞİNİ NASIL ALINIR

UmiDigi Z2 Pro hard reset atma işlemi öncesi yedeklemeyi almayı ihmal etmeyin daha sonra telefonun şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Gerektiğinde şarja takılı olarak cihazımızı sıfırlayalım.

UMİDİGİ Z2 PRO NASIL FORMAT ATILIR

Telefonumuza iki farklı yöntemle format atacağız. Bunun için ilk önce telefonun içindeki menülerimizi kullanarak cihazımıza format atalım daha sonra telefonun üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazımızı sıfırlayacağız.

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Tümünü Sil > Sil bu adımları telefonun üzerinden yönergeleri izleyerek kolaylıkla UmiDigi Z2 Pro fabrika ayarına geri döndürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Birde telefonu eski ayarlarına geri almak için cihazın üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazımızı sıfırlayacağız.

UMİDİGİ Z2 PRO NASIL SIFIRLANIR

 

İkinci adım telefonun üzerinde bulunan fiziksel tuşları kullanarak cihazımızı eski fabrika ayarına döndürmek için kullacağız.

  • Telefonu kapalı konuma getirin
  • Telefonun sesini açma + güç tuşu birlikte basınız
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Recovery Mode
  • Wipe Data All / Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarıda adımlarla UmiDigi Z2 Pro fabrika ayarına geri almak işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu esnada telefonun üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarında kesmeyiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda UmiDigi Z2 Pro sıfırlama işleminin nasıl yapılacağına dair bilgi verdik. Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu değildir. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın