Sponsorlu Bağlantılar

Oppo A83 format nasıl atılır

59 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Oppo A83 format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağı. Oppo A83 sıfırlama öncesinde birkaç ipucu vereceğiz ardından nasıl sıfırlanır, nasıl format atılır hakkında bilgimizi aktaracağız.

Oppo A83 formatlama işlemi tablet, akıllı telefonlar, bilgisayar ve diğer işletim sistemine sahip cihazlarda genel olarak virüsler, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satışları ve teknik servis öncesi cihazlar formatlanmaktadır.

Oppo A83 hard reset atma öncesinde cihazınızın mutlaka bir yedeğini alınız, telefon rehberi, notlar, fotoğraflar, videolar ve diğer önemli verilerinizi mutlaka yedekleyiniz.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Oppo A83 silme işlemi öncesinde yedekleme yaptık ve ardından cihazın şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz, gerektiğinde şarja takılı olarak cihazınızı sıfırlayınız.

OPPO A83 NASIL FORMAT ATILIR

Oppo A83 fabrika ayarına geri almak için iki farklı yöntem ile gerçekleştireceğiz. Bunun için ilk yöntem cihazın içinde bulunan menüleri kullanarak cihazı sıfırlayalım.

Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Sıfırla bu adımları takip ederek cihazınızı sıfırlayarak tüm verileri eski ayarına geri alabilirsiniz. Böylece tüm bilgiler temizlenmiş olacaktır.

Diğer yöntem ise cihazın fiziksel tuşlarını kullanarak cihazı eski ayarına geri alabilirsiniz. Bunun için aşağıda adımları takip ederek gerçekleştirelim.

OPPO A83 NASIL SIFIRLANIR

 

Oppo A83 fabrika ayarına geri döndürmek için cihazın üzerinde fiziksel tuşları kullanarak eski ayarına geri alalım.

  • Telefonu kapalı konuma getirelim.
  • Sesi kısma tuşu + güç tuşu birlikte bu tuşlara basalım.
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutalım
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirelim.
  • English
  • Wipe Data and Cache
  • Erase Everyting
  • This can not be undone, continue?
  • Reboot

Bu adımları cihazınızın sesini açma tuşu yardımı ile ve güç tuşu kullanarak seçebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Oppo A83 fabrika ayarına sıfırlama işlemi sırasında cihazınızın üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarıda kesmeyiniz.

Bu yazımızda Oppo A83 format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın