Yazılım

Ücretsiz en iyi yedekleme program tavsiyesi

Ücretsiz en iyi yedekleme program tavsiyesi

Merhabalar günümüz teknoloji çağında bilgisayar, cep telefonu, tablet ve diğer mobil cihazların yoğun bir şekilde kullanıldığı şu zamanda verilerin, dataların kaybolmaması için yedekleme uygulamaları veya programları kullanılmalıdır.

Bizimde bu konumuzda sizlere ücretsiz en iyi yedekleme programları nelerdir, hangi programlar iş görür bununla alakalı olarak sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Bilgisayar sistemleri üzerinde yöneticilik, administrator görevi üstlenenlerin her zaman sistemin bir yedeği alacaklarını unutmayınız. Yedek hayat kurtarır yolundan çıkarak kayıpların önüne geçmek için sizler için derlediğiniz tavsiye yedekleme programları konusunda aşağıda listelediğimiz yazılımlar sizinde işinizi görecektir.

ÜCRETSİZ YEDEKLEME PROGRAMLARI

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz yazılımlar arasında kullanabileceğiniz yedek alma programları olarak listemize başlıyoruz.

  • Bvckup
  • EaseUS Disk Copy Home Edition
  • Macrium Reflect Free

Yukarıda tavsiye edeceğimiz yazılımlar arasında yer almaktadır. Eğer ücretli olarak kullanmak istediğiniz bir program varsa Acronis programı oldukça işe yarayan adeta bir cankurtaran programıdır.

Sizlere tavsiye olarak önereceğimiz yazılımlar arasında Bvckup programı oldukça popüler bir yazılımdır. Bunu kullanabilirsiniz.

Yukarıda listede tavsiye olarak üç tane yazılım önerdik bunların dışında sizinde tavsiye edeceğiniz programlar varsa sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından yazabilirsiniz.

YORUMLAR (1)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL