Sponsorlu Bağlantılar

Apple giriş yapılamadı hatası ve çözümü

3.106 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Apple giriş yapılamadı sorunu ve bununla ilgili olarak çözüm üretmeye çalışacağız. Yeni bir iphone veya ipad cihazı satın aldınız ve ürünü etkinleştirmek için apple kimlik bilgilerinizi girdiğiniz de apple giriş yapılamadı hata mesajı alıyorsanız bu problem nasıl çözülür? Bunu siz takipçilere vermeye çalışacağız.

APPLE GİRİŞ YAPILAMADI SORUNU NASIL ÇÖZÜLÜR?

Kullandığınız cihazda “sim kart” takılı olduğundan emin olunuz. Telefonun sim kartının takılı olmasına dikkat ediniz eğer cihaza sim kart takılı değilse bu telefon kartını takalım.

Telefonu “yeni bir cihaz” olarak devam ediyorsanız ve “apple giriş yapılamadı” uyarını alıyorsanız bu sefer bu adımı atlayarak apple kimlik bilginizi ve şifrenizi cihazı etkinleştirdikten sonra girmeniz gerekecektir.

Bu sorunu apple giriş bilgilerini girmeden sonradan aktifleştirmek suretiyle sorunu çözebiliyoruz. Bu sorunun kaynağı yeni cihazda fazla apple kimliği açılmaya çalışıldığı için kaynaklı olabileceğini bulunmaktadır.

Bunun için itunes üzerinden yetkilendirmeyi kontrol ederek fazla cihazları kaldırmak olacaktır. Bununla alakalı olarak “https://getsupport.apple.com/ adresi üzerinden destek alabilirsiniz.

APPLE YARDIM DESTEK NUMARALARI

Bu konumuzda apple giriş yapılamadı sorunu çözümü ile ilgili ipucu vermeye çalıştık. Bununla alakalı olarak sorunlarınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın