Sponsorlu Bağlantılar

Twitter limitleri nelerdir?

987 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda Twitter limitleri nelerdir, takip limiti, beğeni limiti, retweet limiti, takip etme, takibi bırakma limitleri nedir? Bununla ilgili olarak siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız.

Daha önceki makalemizde instagram limitleri hakkında bilgi vermeye çalışmıştık, bu konumuzda ise tamamen farklı bir platform olan Twitter’de bu  limitler hakkında sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

TWİTTER İŞLEM LİMİTLERİ

Her ağlarda olduğu gibi Twitter’da kendine has limitler vardır. Bunun için bu limitleri aştığınızda hesaplarınızın askıya alınması ( banlanması ) veya hesaplarınızın kapatmasına kadar gidebilecek bir durum söz konusu olabilir. Günlük limitleri göz önünde tutarak bu kuralları yerine getirmeye çalışınız.

TWİTTER GÜNLÜK TWEET LİMİTİ

Twitter’da günlük atabileceğiniz Tweet limiti olarak 1000 adet olarak belirlenmiştir. Bu sayı kadar günlük tweet atabiliyorsunuz.

TWİTTER GÜNLÜK MESAJ { DM } LİMİTİ

Twitter üzerinden diğer kullanıcılara atabileceğiniz günlük dm sayısı 250 dm olarak bahsedilmektedir. Bu sayı adedi kadar günlük mesaj atma hakkınız olduğunuzu söyleyelim.

TWİTTER GÜNLÜK TAKİP ETME LİMİTİ

Günlük olarak Twitter üzerinden takip edeceğiniz sayı 1000 kişi olarak sınırlıdır. Yani takip edebileceğiniz limit bin kişi olarak takip edebilirsiniz.

Twitter günlük takip limitleri sonrasında en fazla 2000 kişiye kadar takip edebiliyorsunuz bu sınırlar sizi takip eden sayı iki binin üzerinde ise bu sayı artmaktadır.

TWİTTER GÜNLÜK TAKİPTEN ÇIKARMA LİMİTİ

Twitter hesabınızda sizi takip edenleri hesabınızdan sınırsız olarak çıkarabilirsiniz.

TWİTTER GÜNLÜK FAVORİYE EKLEME LİMİTİ

Twitter’da günlük 1000 adet kadar Tweet Favoriye ekleyebiliyorsunuz.

TWİTTER E-POSTA DEĞİŞTİRME LİMİTİ

Günlük olarak mail adresi, e-posta adresi değiştirme limiti olarak günlük 4 defa değiştirme şansınız vardır.

Twitter aktif olarak kullanıyorsanız bu limit kurallarına uymanız gerekmektedir. Eğer bu limitleri aşarsanız size bir uyarı mesajı gönderecektir. Bu kuralları 3 defa ihlal etmeniz söz konusu olursa hesabınızın kapatmasına kadar götürebilmektedir.

Twitter günlük limitler hakkında sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın