Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye Netflix Güncel Fiyatları ve Kampanyaları

1.383 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca ünlü popüler ücretli video akış hizmeti veren Netflix, merkezi Kaliforniya’da yer alan Amerikan teknoloji ve medya hizmeti sağlayıcısıdır.

Bünyesinde binlerce film ve diziyi barındıran ve aylık ücretlendirme ile abonelik hizmeti sunan bu platform son bir yıldır oldukça revaçtadır. İçinde bulunduğumuz Pandemi nedeniyle evlere kapandığımız zamanda vakit geçirebilmek için bu tür platformlara abone olarak zamanımızı televizyon, telefonda içerikleri izleyerek geçirdik.

2021 yılı üye sayısı 6 milyonun üzerinde beklenirken ilk çeyreğinde bu rakam 3.3 milyon olarak yeni abone sayısı olarak kaydedildi. Toplamında 200 milyonu aştığı belirtilmektedir. Abone sayısı böyle olduğunda ücretler çarpıldığım da oldukça ciddi rakamlar orta çıkmaktadır.

Bizim bu konumuzda Netflix Türkiye Fiyatları güncel olarak nedir, abone olmak için kaç para ödenmektedir. Öğrenci veya indirimli kampanyaları var mıdır? Bununla ilgili olarak yazımızda bulabilirsiniz.

NETFLİX TÜRKİYE FİYATLARI 2022

Daha önceki 1 ay ücretsiz deneme süresi varken bunu kaldıran Netflix güncel fiyatları aşağıda gibidir. Akıllı Tv, Tablet, Televizyon, Oyun konsollarında, Medya oynatıcıların da ve Netflix uygulaması sunan platformlarda izlemek mümkündür.

2022 yılı Netflix maliyeti ne kadar? Aylı plan ücreti 45.99 TL ile 93.99 TL arasında bir maliyeti vardır ve bunun dışında extra herhangi sürpriz bir maliyet çıkmamaktadır.

GÜNCEL NETFLİX PLANLARI

Netflix’de üç ayrı plan mevcuttur. Temel, Standart ve Özel plan olarak kendinize göre bir ücretlendirme ve çözünürlük seçebilirsiniz.

NETFLİX TEMEL PLAN

Aylık ücret 45,99 TL dir. Video kalitesi olarak iyi çözünürlük olarak 480p desteklemektedir. Televizyon, bilgisayar, cep telefonu ve tabletiniz de seyredebilirsiniz. Tek ekran olarak izlemek mümkündür.

 

NETFLİX STANDART PLAN

Aylık 69,99 TL olarak ücretlendirilmektedir. Video akış kalitesi Temel pakete göre daha iyidir. Çözünürlük 1080p kalitesindedir. Yine tüm platformlarda izleyebilirsiniz. Ekran paylaşımı ikidir.

 

NETFLİX ÖZEL PLAN

Aylık ücreti 93.99 TL dir. Planlar arasında video kalitesi en iyi olandır. Ekran çözünürlüğü 4K+HDR kalitesindedir. Aynı anda 4 farklı cihazlarda izleyebilirsiniz.

 

NOT: Yeni duyurduğu bir bildiri ile Netflix hesap paylaşımı aynı evde yaşayan kişiler için geçerli olduğu ve farklı kullanıcılar arasında paylaşım yapıldığında bir bildirim ile abone olunması gerektiği hakkında uyarı alacaksınız.

Türkiye Netflix Güncel Fiyatları takip edebilmek için “https://www.netflix.com/signup/planform” adresi üzerinden güncel plan ve ücretleri görebilirsiniz.

NETFLİX İNDİRİM KAMPANYALARI

Daha önceki kampanyalarda Netflix öğrenci indirimi zamanında olmuştu, şuan Türkiye üzerinden herhangi bir kampanya indirimi mevcut değildir. Üç farklı plandan birini tercih ederek ödeme yaparak kayıt olabilirsiniz.

Bununla birlikte Bankaların kendi kredi kartlarıyla yaptığı dijital platformlar üzerinden yarısını geri iade ettikleri kampanyalar düzenlemektedir.

ENPARA;

Benimde bu yöntemi kullandığım 50 TL kadar ödemelerde yarısını geri iade etmektedir. Güncel kampanyaları “enpara netflix kampanyası” olarak arattığınızda “https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/spotify-netflix-ve-youtube-premium-harcamalarinizin-50-si-bizden” adresi üzerinden inceleyebilirsiniz.

TEB;

Yine aynı %50 geri iadesi bulunan teb netflix kampanyası takip etmek için “https://www.teb.com.tr/cepteteb-dijital-platform-uyeligi-yuzde50-indirim/” adresi üzerinden inceleyebilirsiniz.

GARANTİBANK;

Netflix de harcadığınız kadar Bonus vermektedir. Bunun Garanti bankasının resmi sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kullandığınız bankanın kredi kartı kampanyalarını takip etmek için bankanızın kampanyalarını inceleyiniz.

NETFLİX GİZLİ FİLM DİZİ KATEGORİLERİ

Bu konumuzda Netflix abone fiyatı ne kadar, Netflix abone ücreti kaç lira konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

KULLANICILAR BU KELİMELER İLE YAZIMIZI ZİYARET ETTİLER

Netflix ücretleri, Netflix üyelik ücreti 2022 öğrenci, Netflix üyelik ücreti 2022 yıllık, Netflix paketleri, Netflix üyelik ücreti 2022, Netflix üyelik ücreti aile, Netflix Abone ücreti aylık, Netflix abone fiyatı indirimli, Netflix üyelik ücreti kampanyalı, Netflix ödeme, Netflix aidatı ne kadar, Netflix ücreti ne kadar, Netflix ücreti nedir, Netflix fiyatlandırma, Netflix öğrenci, Netflix Aile, Netflix standart paketi ne kadar, Netflix temel paket fiyatı, Netflix özel plan fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın