Sponsorlu Bağlantılar

Netflix’de Yerli Dizi ve Film Kategori Kodu

52 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Netflix’de izlemek için Türk Dizileri ve Türk Filmleri Kategori kodu nedir, bu kod ile nasıl yerli filmler bulunur bununla ilgili olarak Türk Dizi Film severler için ipuçları vermeye çalışacağız.

Son zamanlarda malum nedenlerden dolayı eve kapandığımız günlerde internete olan yoğunluk ve insanların zaman geçirmeleri sebebiyle Netflix yoğunluk oluşmuştur.

Netflix abone sayısı oldukça artan bu durumda insanlar film, dizi, belgesel izleyerek hoşça vakit geçirmişleridir. Bizimde bu konumuzda Yerli film severler için Netflix’de arama yapmak yerine vereceğimiz kod sayesinde hepsini bir arada görebilirsiniz.

Netflix Türk Dizisi Kodu ve Netflix Türk Filmi Kodu için 871341 Netflix Kodu işinize yarayacak koddur. Bu kod nasıl kullanılır?

İnternet tarayıcınız Chrome, Edge, Mozilla, Safari, Explorer gibi tarayıcınız ile kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınız ve aşağıda kodu tarayıcınıza yapıştırarak enter tuşuna basınız.

“https://www.netflix.com/tr/browse/genre/871341”

Yukarıda kodu yapıştırarak yüzlerce dizi film bulunduğu kategoriye ulaşabilirsiniz. Böylece izlemek istediğiniz filmleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Siz takipçilerimiz için Netflix Film Kategorilerin olduğu link adresimizi vermiştik. Bunun için tekrar tüm kategorileri inceleyebilirsiniz.

NETFLİX FİM KATEGORİLERİ

Yukarıda Türk yapımı filmleri, yabancı filmleri bulabilirsiniz. Bu konumuzda Netflix Türk Yapımı filmleri izleme kodu nedir, hangi kod ile kolaylıkla bulunur bununla ilgili bilgi vermeye çalıştık.

Konumuz ile ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın