Sponsorlu Bağlantılar

Harika Bilgisayar Masaüstü Arka Plan Resimleri Nasıl Bulunur

65 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda bilgisayarınızda masaüstü arka plan resimleri internetten nasıl bulunur bunu sizlere anlatmaya çalışacağız. Bilgisayarınızı ilk gün gibi mi koruyorsunuz Windows orijinal duvar kağıdı mı var hala ve değiştirme zamanı geldiğini düşünüyorsanız Google image aramalarından harika duvar kağıtları bulabilirsiniz.

Bunun için ekran çözünürlüğüne göre Google resim aramalarını kullanarak muhteşem duvar kağıtları bulabilirsiniz.

Windows ekran çözünürlüğünü öğrenerek Google üzerinden duvar kağıtları bulabilirsiniz. Windows ekran çözünürlüğü 1920 x 1080 – 1680 x 1050 – 1600 x 900 – 1440 x 900 – 1366 x 768 – 1360 x 768 – 1280 x 1024 – 1280 x 960 gibi çözünürlüğü kullanarak duvar kağıdı bulabilirsiniz.

GOOGLE DUVAR KAĞIDI ARAMA

İlk adımda Google Arama kısmında sağ üst köşede “Görseller” yazan kısma giriyoruz. Bu kısımda bilgisayar arka plan ayarlamak için anahtar kelimeyi yazıyoruz.

Daha sonra Görsel Boyutunu seçmek için Tüm Boyutlar, Büyük, Orta veya Simge olarak belirleyeceğiniz gibi Google duvar resmi aramak içinde anahtar kelime ve ölçüleri yazabiliriz.

Buna örnek verecek olursa Flowers 1280×720 şeklinde boyut belirterek de kolaylıkla bulabilirsiniz. Böylece bilgisayar masaüstü arka plan görseli bulmak için bu yöntemi kullanabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO

 

Tavsiye Yazı; Google Arama Yöntemleri

Böylece Pc Arka plan resmi için harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Bir başka arama yöntemi de Flowers background şeklinde de arama yapabilirsiniz.

Bu arama yöntemini kendinize göre şekillendirebilirsiniz. Böylece harika duvar kağıdı bulmak için bu yöntem idealdir.

Bu konumuzda muhteşem duvar kağıdı, arka plan resmi bulma hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın