Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell hızlı giriş nasıl kullanılır

480 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda hızlı giriş nasıl kullanılır konusunda siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız. Daha önceden hızlı giriş nedir bu konu üzerinde bilgi vermiştik, şifayen yeniden bilgilendirme yapacağız ve ardından hızlı Turkcell hızlı giriş nasıl yapılır bunu anlatacağız.

TURKCELL HIZLI GİRİŞ NEDİR?

Dünya operatörler birliği tarafından sağlanmış Mobile Connect servisine uyumlu çözüm yoludur. Kullanımı oldukça kolay olan bu uygulamada ilk başları ücretli olarak wifi paylaşımı olarak duyurulmuştu.

Ardından gelen tepkiler nedeniyle hızlı giriş kullananlar için telefonun kişisel erişim noktası kullanımını ücretsiz olarak kullanılabileceğini duyuruldu.

Kısaca telefonun internet paylaşımını sıklıkla kullanıyorsanız “hızlı giriş özelliği” sayesinde bu özelliği ücretsiz olarak devam ettirebilirsiniz.

Bu özelliğini bizde nasıl kullanılır Turkcell operatörünü kullananlar için bu makalemizde sizlere anlatacağız.

TURKCELL HIZLI GİRİŞ KULLANMA

Turkcell hızlı girişi kullanmak için yapacağınız işlemleri aşağıda adımlarla takip ederek sizde kullanabilirsiniz.

  • Cep telefonu “Ayarlar” kısmından “kişisel erişim noktası” aktif ediniz.
  • Telefonunuza kısa sms gelecektir. Bu kısa mesajda size bir link adresi gelecektir.
  • Bu linkte bir sayfa açılacaktır.
  • Bu sayfaya cep telefonu numaranızı giriniz.
  • Cep telefonda açılacak ekranı onaylayın veya kısa mesaj olarak gelen şifreyi giriniz.

Hızlı giriş diyoruz fakat bu işlem kullanıcılar için pek kısa gibi gelmiyor bunun için birçok yorum arkadaşlar ne gereği vardı diyerek sitem ettiklerini okumuştuk.

TURKCELL HIZLI GİRİŞ NASIL YAPILIR

Bu sistem Turkcell Roaming anlaşmasını bulunan bütün operatörler tarafından kullanılmaktadır. Bazı kullanıcılar tarafından akıllara gelen sorulardan biri de Turkcell hızlı girişi destekleyen telefonlar hangisidir?

Hızlı girişi destekleyen cihazlar “sms alt yapısını destekleyen tüm telefonlar” olarak diyebiliriz. Akıllı telefonlar dışında telefonunuz sms alıyor, gönderiyorsa sıkıntı yoktur.

Bazı arkadaşlar turkcell hızlı giriş mesaj gelmiyor sorunu yaşamaktadır. Bu sorunla alakalı olarak çözüm yolu var mıdır?

TAVSİYE YAZI; Turkcell hızlı giriş ücretli mi

Bu tamamen operatörle alakalıdır. Telefonun çekim alanı içinde olduğundan emin olunuz. Telefona kısa mesaj gelmiyorsa telefonu uçak moduna alın ve yeniden açınız.

Bu konumuzda turkcell hızlı giriş nasıl olur konusunda bilgi vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı sorularınız için sayfamızdan bize ulaşarak sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın