Sponsorlu Bağlantılar

İphone / ipad klasör nasıl oluşturulur?

2.712 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda iphone klasör açma konusunda klasör nasıl açılır? Konusunda siz takipçilere bilgi vermeye çalışacağız. Teknolojin son sürat ilerlediği şu zamanlarda sizde elinizde mevcut telefonu en ince detaylarına kullanmayı öğrenmek isteyeceksiniz.

İphone veya iPad cihazı kullananlar içinde uygulamaları bir araya toplamak, kategori halinde toplamak için klasör, dosya açmak gerekebilir. Bizimde bu konumuzda siz takipçilerimize iphone klasör açmak konusunda aşağıda vereceğimiz ipuçlarını kullanarak sizde yeni başlayan, acemi kullanıcılar için anlatmaya çalışacağız.

İPHONE KLASÖR NASIL AÇILIR

Ana ekran üstünde karmaşayı önlemek uygulamaları kullanım alanlarına göre ayırmak, kategoriye bölmek için klasör açmak için yada dosyalara yeni isim vermek için resimli anlatım ile hemen yeni  klasör açma işlemine başlayalım.

  • Bir uygulama üzerine basılı tutarak düzenleme modu açınız.
  • Uygulamaları kaldırmak, taşımak yani kısaca düzenlemek için basılı tutarak açtıktan sonra aynı klasör içinde bulunmasını istediğiniz uygulamaları üzerine gerek bıraktığınız da bu iki uygulama bir klasör içinde olacaktır.
  • Yeni bir klasör açılacak bu klasörü yeniden adlandırarak klasör açmak için oluşturmuş oluyorsunuz.

RESİMLİ ANLATIM

Burada farklı uygulamaları da oluşturduğunuz klasör içine atabilirsiniz. Oluşturduğunuz klasör iphone otomatik isimlendirecektir burada içine attığınız uygulamalar özelliğine göre klasör örnek verirsek banka uygulamalarını attığınız da “finans” veya “banka” olarak kendi isim atacaktır.

VİDEO ANLATIM

Yukarıda iphone da klasör nasıl açılır konusunda siz takipçilere ve yeni başlayan kullanıcılara bu konuda bilgi vermeye çalıştık. Bununla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın