Sponsorlu Bağlantılar

Mobil internet paylaşımı { hotspot } ücretleri ne kadar

702 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, son zamanların çok okunan haberleri arasında GSM Operatörlerin mobil internet paylaşımı ücretleri 2019 yılında ne kadar olacak, durduğu yerden nereden çıktı gibi söylentiler kulağımıza gelmeye başladı.

İnternet sağlayıcıları AKK yani Adil Kullanım Kotasını kaldırmaları nedeniyle Hotspot paylaşımını ücretli hale getireceğiniz söyleyen bazı telefon operatörleri HOTSPOT yani internetini başka cihazlarla paylaşmayı ücretli yapacaklarını duyurmuştu alınan tepkilerden sonra bu ücretleri kaldırmaya karar verdiler.

HOTSPOT ÜCRETLENDİRME

Kişisel erişim noktası kullanımı için ek ücretlendirme konusunda Turkcell 9 TL olarak belirlemişti, bunun karşılığında 2 GB internet vermiş bu paketin bitiminde ücretlendirme yapacağını duyurmuştu gelen tepkileri göz önünde bulunduran TURKCELL bu kararından vaz geçti.

Sonradan tekrar yayınladığı duyuru ile TURKCELL hızlı giriş teknoloji ile giriş yaparak internetini paylaşanlardan ücret talep etmeyeceğini duyurdu.

Hiçbir cihaz sınırlaması olmadan internet paylaşımı ücretsiz olarak gerçekleştirebilecekler.

VODAFONE

Dijital dönüşümünde liderlik etme vizyonu ile Vodafone mobil veri paylaşımı için hiçbir ücret talep etmeyeceği duyurdu. Herhangi bir ek ücret ödemeden ve cihaz sınırlaması olmadan sınırsızca kullanabileceksiniz.

TURK TELEKOM

Mobil cihazlarda “kişisel erişim noktası” diğer adıyla mobil internet paylaşımı özelliği kullanmak isteyenler için ÜCRETSİZ olarak hiçbir cihazlarda sınırlama olmadan internet paylaşımı yapılabilecektir. 01 OCAK 2019 tarihi itibariyle operatörler hotspot ücreti olarak şimdilik bir ücretlendirme yapmayacak olması sevindirici oldu fakat böyle bir durumun 2020 yılında veya diğer yıllarda mobil internet paylaşımı ücretsiz olacağı anlamı içermemektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın