Sponsorlu Bağlantılar

Tiktok yoruma nasıl kapatılır

739 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda tiktok videolarını yoruma kapatma konusunda siz takipçilerimize bilgi vereceğiz.

Son zamanların popüler uygulamalar arasında yerini alan tiktok kullanıcı sayısı bakımından da oldukça trend almaya başladı. Bizde bu konumuzda paylaştığınız videoları yoruma kapatma konusunda sizlere nasıl yapılır, nasıl yapılmış konusunda bilgi vereceğiz.

TİKTOK YORUM KAPATMA

  • Android, iphone telefonlarda tiktok videolarını çektiniz veya telefon galerisinden yüklediğiniz hemen al kısmında bulunan “sonraki” adımı ile ilerliyoruz.
  • Yoruma kapat, yoruma aç menüsü göreceksiniz.

Bu alanda tiktok yoruma kapatma konusunda bu adımları takip ederek kolaylıkla tik tok yoruma kapatılabilmektedir.

Bunun dışında önceki videoları yoruma kapatmayı düşünüyorsanız o zaman paylaştığınız videonun üzerine gelerek üç nokta üzerinden Gizlilik Ayarları > Bu videodaki yorumları kapat sekmesi üzerinden istediğiniz videoyu yoruma kapatarak devre dışı bırakabilirsiniz.

Bu konumuzda tiktok videoları yoruma nasıl kapatılır, yorum kapatma konusunda bilgilendirme yapmaya çalıştık. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bize sorularınızı sorabilirsiniz.

Tavsiye Yazı: tiktok yardım destek hattı

Tiktok yorumu devre dışı bırakma ve Yukarıda link adresinden tiktok ile alakalı tüm konuları bize sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın