Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram direct kapanıyor

349 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca ünlü popüler sosyal ağlar arasında ilk sıralarda yerini alan instagram da kullanıcı sayısınız oldukça fazla olması nedeniyle neredeyse her hafta bir yeniliğin önünü de açmakta bunlardan birisi olan ve diğer kullanıcılarla mesajlaşma uygulaması olan instagram direct üzerinden mesajlaşma da artık sonlara gelindiğin haberi gelmeye başladı.

İnstagram tarafından kullanıcılar arasında mesajlaşma uygulaması olan ve instagram ile entegreli çalışan bu uygulamada artık bundan sonra bu özelliğin kapanacağı ve artık instagram uygulaması üzerinden dm mesajlaşmasının devam edeceğini ve buradaki mesajların taşınacağı haberler arasında yer almaktadır.

instagram direct messeages

“The direct app is going away

In the coming month, we’ll no longer be supporting the direct app. Your conversations will automatically move over to ınstagram, so you don’t need to do anything.”

İnstagram yetkilileri tarafından neden böyle bir şey düşünüldüğü bilinmez ama bundan sonraki mesajlaşmalar artık instagram üzerinden devam edeceği ve daha önceki mesaj sohbetlerinin kaybolmayacağı ve instagram uygulamasına taşınacağı söylenmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın