Sponsorlu Bağlantılar

Tiktok videoları nasıl silinir?

648 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda tiktok video silme konusunda yeni başlayan kullanıcılara bilgi vermeye çalışacağız. Dünyaca ünlü popüler video içerik üretme uygulaması olan Tiktok da yeni başlayan kullanıcılara biraz karşılık gelmektedir.

Bu nedenle yeni başlayan kullanıcılar için paylaştıkları videoları kaldırma, video silme işlemini sizler bu yazımızda anlatacağız.

TİKTOK VİDEO SİLME

Ürettiğiniz içerikleri kaldırmak, silmek istiyorsunuz o zaman yapılması gereken adım oldukça basittir. Kaldırmanız gereken video gelin.

  • Video üç nokta işaretine basınız.

Diğer ağlarda paylaşım menüsü altında “sil” işaretini göreceksiniz.

Sil butonu bastığınızda video içeriğini kaldırmış oluyorsunuz. Böylece bu şekilde kaldırmak istediğiniz, silmek istediğiniz video içeriklerini silebilirsiniz.

Bazı kullanıcılar tik tok taslak video silme konusunda da sorular sormaktadır. Bunu da silmek için seçtiğiniz taslak altında sil butonu ile de silebileceğinizi unutmayın.

Tavsiye Yazı; tik tok yardım destek hattı

Bu yazımızda tiktok video silme işlemi nasıl silinir, nasıl yapılmış, konusunda sorulara cevaplar vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın